Луноликая Вика• 23 ноября 2024
Хто вже отримав бокс від Брокард?
Що вам там найбільше сподобалось?
Луноликая Вика
• 23 ноября 2024
Луноликая Вика
• 23 ноября 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Опять про этот бокс.
Всё таки, Вы, автор, сотрудник Брокарда
Якби ж, тоді б напевно він у мене був))
Шикаю і викаю• 23 ноября 2024
Опис
BROCARD Beauty Box® №13 2024
Святий Миколай знає, що ти заслуговуєш на найкраще. Він поклав у цю коробочку краси приємні сюрпризи для тебе. Відкривай, сяй, надихай!
Основні позиції боксу:
Clarins Lip Comfort Oil — Легендарна олія для губ з оліями жожоба, шипшини та лісового горіха, 7 мл, відтінок 04 Pitaya;
Payot My Payot — Нічна маска-бустер для сяйва шкіри з екстрактом граната і вітамінами, міні, 15 мл;
Payot Source Adaptogen Moisturising Cream — Зволожувальний крем для обличчя з адаптогенами, маслом ши та гіалуроновою кислотою, міні, 15 мл.
BROCARD Beauty Box® №13 2024
Основні позиції боксу:
Луноликая Вика
• 23 ноября 2024
Ответ дляРанковий базар
Там у відгуках люди хваляться)
Я завтра піду на НП за своїм.
Бачила, все прочитала) Цікавить відгук дівчат з форуму, особливо на Молекулу і Барбері аромат
Шикаю і викаю• 23 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
купите на кремчике
Луноликая Вика
• 23 ноября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
не знаю...стоит оно 1280 ??? - остальное так фигня по 5 мл
Там таке наповнення багате, думаю вартує, особливо якщо вони є - ті 1280 грн.)
Шикаю і викаю• 23 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
это не багато за 1280
Бабулька• 23 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Ось цей красунчик, на днях тема була про нього, багато дівчат замовили його
А де свічка?
Бабулька• 23 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
А вигода аж 320 грн
Луноликая Вика
• 23 ноября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
вот норм и сейчас вообще 52 евро будет
Ого, скільки всього. Але я більше по парфумам балдєю, пробнички всілякі люблю. Косметику не дуже. Тому цей бокс мене зацікавив і ще олійка для губ, і свічка теж клас)
Бабулька• 23 ноября 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Покажіть свічку
Шикаю і викаю• 23 ноября 2024
но я жду Филоргу - это была песня! Мне тех кремов с масками на год хватило! Все было 10-15-30 мл и СВЕЧКА! Бомба
Луноликая Вика
• 23 ноября 2024
Ответ дляБабулька
Покажіть свічку
Як я вам її покажу, в мене його немає) мало заробляю, на такі роскошества не вистачає грошей. Ех
дожену і ощасливлю• 23 ноября 2024
Я все розумію, але що то за СВІЧКА, нащо вона??
Палити? Реально?
Бабулька• 23 ноября 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Яка свічка?
Писали тут, що тільки заради свічки той бокс варто замовити. Хочеться глянути на свічку
Бабулька• 23 ноября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Покажіть свічку
Бабулька• 23 ноября 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Палити? Реально?
Свічку поклали мабуть у зв´язку з відключеннями світла, щоб намащуватись тим всим не по темному
Шикаю і викаю• 23 ноября 2024
Ответ дляБабулька
Покажіть свічку
черненькая такая, но пахнет космос и долгая такая как эти большие пахучие американские за большие деньги
Шикаю і викаю• 23 ноября 2024
Ответ дляБабулька
Покажіть свічку
мне Франция шлет свечи уже лет 12
Гл. Амурная• 23 ноября 2024
Я замовила, в понеділок піду отримаю. Вперше, на подарунок, не знаю чи є сенс в тих бьюті-боксах.
Луноликая Вика
• 23 ноября 2024
Ответ дляГл. Амурная
Я б такому подарунку зраділа, під ялинку так взагалі бомба мені здається)
Шикаю і викаю• 23 ноября 2024
Ответ дляБабулька
свечка как свечка - в стакане - но запах же..