Спасу мир• 23 ноября 2024
Совместная жизнь без секса.
Есть ли такие люди, которые женятся, или просто партнерство, но не занимаются сексом? Просто как друзья живут, любя друг друга платонической любовью. Как называется такой тип отношений?
Спасу мир
• 23 ноября 2024
Ответ дляразмахер
Ну може, якщо їм вже по 70+ років
Молодые. Не всем нравится секс.
Чупокабра• 23 ноября 2024
Есть конечно. Секс вообще интересен только молодым и/или тем, у кого только начались отношения.
Не представляю женщину под/за 40, чтобы искренне интересовалась сексом или регулярно им занималась. Развлечение для малолеток.
75В• 23 ноября 2024
Ну прям ,щоб відразу і без сексу,я думаю таких одиниці.На початку відносин,всі сексом займаються,більше чим їм потрібно насправді
размахер• 23 ноября 2024
Ответ дляСпасу мир
Молодые. Не всем нравится секс.
То ви просто нормальний не пробували.
Ms. Доброта• 23 ноября 2024
Ответ дляСпасу мир
Молодые. Не всем нравится секс.
Какая разница как вы это назовёте? Главное- что обоим хорошо
размахер• 23 ноября 2024
Ответ дляЧупокабра
Вам 18 років?
бо таку маячню я по іншому пояснити не можу...
Спасу мир
• 23 ноября 2024
Ответ дляразмахер
То ви просто нормальний не пробували.
Не начинайте. Есть полно асексуалов, есть люди с детскими травмами. Но все хотят иметь друга для души.
Тріль підпільний• 23 ноября 2024
Ответ дляЧупокабра
Добрий день)))
Чупокабра• 23 ноября 2024
И главное, всем почему-то есть дело до секса других, чужих людей. Вон аж дизлайки/руко-морды поспешили наставить, умора
Спасу мир
• 23 ноября 2024
Ответ дляразмахер
Вам 18 років?
А у вас все сводится к этому поганому сексу?
Залізна тьотя• 23 ноября 2024
Ответ дляЧупокабра
Тю, так це ж молоді роки ще
размахер• 23 ноября 2024
Ответ дляСпасу мир
Я люблю секс
Забула що?• 23 ноября 2024
Ответ дляСпасу мир
Молодые. Не всем нравится секс.
Зветься сім´я. І живуть вони , як хочуть.
75В• 23 ноября 2024
Ответ дляСпасу мир
Вам не подобається секс,але ви хочете відносин без сексу? Знайдіть однодумців на якихось тематичних форумах
Чупокабра• 23 ноября 2024
Ответ дляразмахер
Вам 18 років?
Нет, это вам лет 15-18, видимо.
Спасу мир
• 23 ноября 2024
Ответ для75В
На каких?
Чупокабра• 23 ноября 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Тю, так це ж молоді роки ще
Нет, это возраст бабушек/дедушек.
Кому там слова не давали• 23 ноября 2024
Ответ дляЧупокабра
Навпаки, ми в 40 з чоловіком залишилися вдвох, як донька переїхала, то сексу більше стало, певно від нудьги 😂
75В• 23 ноября 2024
Ответ дляСпасу мир
На каких?
Звідки я знаю) Думаю є якісь форуми для асексуалів.
Спасу мир
• 23 ноября 2024
Ответ для75В
Нема.
Забула що?• 23 ноября 2024
Ответ дляЧупокабра
Що за брєд?)))) Я у 17-18 років навіть не всі свої ерогенні зони знала, з кожним роком секс все яскравіше, особисто в мене за 40 навіть краще, ніж ота возня в 18 років з банальним мінєтом, лизанням і прочою ху.тою
Міні-бікіні• 23 ноября 2024
Є, в мене друг активний гей. Дитину зробити спромігся, але в решті його дружина не цікава йому для сексу. Їй непросто звісно, але знала, на що йшла. Живуть сімʼєю, виховують.
Спасу мир
• 23 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
Аналогично. Я только к 25 годам узнала, как член входит в вагину. Это для меня шоком было..
75В• 23 ноября 2024
Ответ дляЧупокабра
Да, у многих уже внуки есть.
В 40 років? Це треба в двадцять народити,і щоб діти теж в такому віці народили.В 50 повірю
Забула що?• 23 ноября 2024
Ответ дляЧупокабра
Нет, это возраст бабушек/дедушек.
Одним словом Чупокабра))))))