Я шалунья• 23 ноября 2024
А вам хочеться любові?
Мені так, хоча я і заміжня. Але чоловік дуже холодний, сидить лише в комп´ютерних іграх, може на кілька місяців у відрядження поїхати, вже і не пам´ятаю коли ми з ним цілуватись. А нам ще і 30 немає. Якось так сумно. У вас немає такого?
Цукрові вишні• 23 ноября 2024
У нас нет такого, даже при отсутствии любви. Есть страсть и секс.
Но любви тоже хочется
ЯспАкойнаЯ• 23 ноября 2024
В 30 я еще трахалась каждый день с мужем, под 40 уже реже) намного) но у нас деть трехлетний) затрахивает больше
Я шалунья
• 23 ноября 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Но любви тоже хочется
В нас нема
Я шалунья
• 23 ноября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Круто) в нас 2 рази в місяць
Мию вікна у мороз• 23 ноября 2024
У мене таке ж, працює в ай ті то таке враження, що любить свою роботу, і себе на цій роботі більше за все, а я так як придаток якийсь, пригнічує це мене😔, добре, що народила дитину , то цілую сина.
Цукрові вишні• 23 ноября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Да, мы тоже в 30 каждый день.
Сейчас в 45, уже только 2-3 раза в неделю
Оч@ров@Шк@• 23 ноября 2024
Конечно, хочется! Вообще не знаю, как жить без неё. Для меня это чувство вечный допинг. Если бы не любовь, Бог его знает, наверное, выживала бы , а не жила.
Простоваля• 23 ноября 2024
Ответ дляЯ шалунья
Круто) в нас 2 рази в місяць
Далі гірше. В мене так було. Зараз я хочу лише здоров´я, бо всі нерви на цій темі злила на нього.
Я шалунья
• 23 ноября 2024
Ответ дляПростоваля
Ви довго разом були?
Простоваля• 23 ноября 2024
Ответ дляЯ шалунья
Ви довго разом були?
З моїх 17, зараз мені майже 40. Тобто, ми досі разом.
Мию вікна у мороз• 23 ноября 2024
Автор, якщо немає дітей то задумайтеся серйозно, через 5 років ситуація стане ще гіршою, не має дітей то шукайте того, хто буде вас любити більше.
Я шалунья
• 23 ноября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
А якщо не знайду((
Білий Лосик• 23 ноября 2024
Мені дуже хочеться
Я голодна до визнання, мені хочеться щоб чоловік на мене дивився з бажанням і пристрастю, але на жаль...Не знаю у чому річ
Гроші добре заробляє, а зайнятий іграшками в інеті і мультики дивиться, каже секс для нього як спорт, не більше
ротцвеники• 23 ноября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Мені дуже хочеться
Аналогічно.
Білий Лосик• 23 ноября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
а якщо такого взагалі не буде? або любити типу буде, але як людина буде дно, або не буде комфортного життя
скільки людей взагалі не може знайти нормального партнера
НеВРотик• 23 ноября 2024
Ответ дляЯ шалунья
А якщо не знайду((
Як тільки полюбите себе, одразу знайдете.
Нетутешня• 23 ноября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Согласна с Вами. Мне 42 годика,а влюбляюсь,как девочка. Каждый раз🤣
Мамзелькіна• 23 ноября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Миззери?
Ку-кусик• 23 ноября 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Мені 44. Любові хочеться й вона є. Якщо ви про секс, то також є
У меня ни того, ни другого, блин