Я Вас не боюся• 23 ноября 2024

Перший раз напала собака((((

Сьогодні перший раз на вулиці напала сусідська вівчарка, яку не закривають, просто підбігла і схватила з боку за ногу, укус не глибокий, на собаку крикнула, нагнулась за кирпичем, вона побігла додому. Розмовляти з хазяїном не варіант, це не перший випадок, вони один одного варті (собака більш порядна). Що в таких випадках? Поліція теж не варіант, штраф 170 грн і нічого не зміниться, кажуть допомогає перцевий спрей чи шокер, хтось користувався? Що краще і дозволено законом, дякую!
Ms. Откровенность• 23 ноября 2024
Заводьте собі собаку.
Вчителька з мікрорайону• 23 ноября 2024
Промыть рану с мыльным раствором.
Наблюдение за собакой 10 дней
автор Я Вас не боюся • 23 ноября 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Заводьте собі собаку.
В мене є собака, але я не завжди з ним хожу, і не хочу щоб він став таким дурнуватим як це
Десь так, але...• 23 ноября 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Заводьте собі собаку.
Чтобы потом разнимать?
Моль Моллівна• 23 ноября 2024
Перцевий спрей дозволений, шокери у нас заборонені офіційно. Ще можна спробувати відлякувач, але за відгуками вони не на всіх собак діють.
автор Я Вас не боюся • 23 ноября 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Промыть рану с мыльным раствором.
Наблюдение за собакой 10 дней
він просто трохи продер зубами, перекисем обробила, але я не перша і мені потрібен якись захист, добре що він злякався як я за каміння схватилася, а як бі ні?
Перловая Кашка• 23 ноября 2024
В первую очередь теперь следите, не сдохла ли собака. ХЗ, привита ли она от бешенства.

Хоть перцовый, хоть шокер надо ещё успеть достать. Я шокером отгоняла стаю собак. Бродячие, боялись просто, когда трещит. Но они лаяли сначала долго, не тот вариант, что подбежала и цапнула. Шокер - это противозаконно, если что + говорят, порой наоборот провоцирует агрессию у собак. Перцовый может быть проблемно, если ветер.
автор Я Вас не боюся • 23 ноября 2024
Ответ дляПерловая Кашка

це падло живуче, доглянуте, я не перша його жертва, в минулому році схватив дитину за куртку, батько прибіг, було тут, якийсь час прикривали а це ’відпустили погуляти’, люблю собак з дитинства, жодне падло навіть не пробувало вкусити, ні домашнє, ні бродяче...трясе вже пару годин, чоловіку боюсь казати бо знов почнуться скадали
Даю справку• 23 ноября 2024
Вообще-то надо к врачу , сейчас много случаев бешенства и уколы сразу делать, про ждать 10 дней- устаревшая информация.
автор Я Вас не боюся • 23 ноября 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Всі шокери??? Їх так інтенсивно продають
автор Я Вас не боюся • 23 ноября 2024
Ответ дляДаю справку
Собака домашня, скоріш за все привита, вкусила не тому що сказ, а тому що вся в хазяїна, вона вже не вперше нападає, нашою стороною бояться ходити
фан L.O.S.T.• 23 ноября 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Зараз набіжить зоошиза, але я б такій ситуації вже готувала спеціальну котлетку.
автор Я Вас не боюся • 23 ноября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
так я і збирась чи шокер, чи спрей перцевий носити, чи кирпичину...
Даю справку• 23 ноября 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Собака бегала непонятно где гуляла, могло укусить больное животное,, прививки собаке не всегда защищают от бешенства. Я бы перестраховалась. Ваша жизнь, Вам решать. Говорить с хазяином надо...
Одяг та сумки• 23 ноября 2024
ви встигните достати балончика? Звукові відлякувачі не завжди дієві. Тільки знаю негуманні методи впливу.... Мою маму так вкусила собака на смітнику- бомж її годував, а мама сміття виносила. 3 уколи зробили у лікарні інші 4 якщоне помиляюсь(кількість вона за свій рахунок вже робила. Роздрта нога була добрче. це зовсім не шутки такі собаки
автор Я Вас не боюся • 23 ноября 2024
Ответ дляДаю справку
Без варіантів говорити, це не людина, його собака краща(
Перловая Кашка• 23 ноября 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Все равно понаблюдайте. С бешенством шутки плохи. Тот случай, когда лучше перестраховаться. Тем более, что убедиться через 10 дней, что пес жив, в данном случае не сильно сложно.

С хозяином совсем нереально поговорить, чтоб не выпускал?
автор Я Вас не боюся • 23 ноября 2024
Ответ дляОдяг та сумки
Знаю де живу, в тій частині буду триматися за балончик, не гуманні не варіант, другу заведе, а всі собаки схожі на хазаїв, якщо вони штопані ганд..и (вибачте за французьку, але кажу як є), то собака виросте так ж(
автор Я Вас не боюся • 23 ноября 2024
Ответ дляПерловая Кашка

я не перша, вже і розмовляли, і були скандали, до одного місця, прикривають на якийсь час, потім знову, а наше чудове законодавство нас береже, за напад собаки від 51 до 85 грн (хай гикнеться тому падлі що це придумало) і все, 51!!!!! грн!!!!!!!!!!!
автор Я Вас не боюся • 23 ноября 2024
Ответ дляМоль Моллівна
нашла на сайті верховної ради, завтра буду шокер вибирати, якщо людину не смажити, но все норм
https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/n0032697-16#Te...
Брати ті, що меньше 10мА
автор Я Вас не боюся • 23 ноября 2024
Дякую всім, випила заспокійливе, піду спатки, поки сама когось не загризла))))))))))))
100pudov• 23 ноября 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Промыть рану с мыльным раствором.
Наблюдение за собакой 10 дней
Та бешенство бывает и вялотекущее у животных .. месяц и больше.
автор Я Вас не боюся • 23 ноября 2024
ще почитала стосовно шокеру-’Зважаючи на офіційну позицію МВС України, якщо працівники міліції знайдуть ліхтарик-електрошокер, вони вправі його вилучати, а також існує ймовірність застосування штрафу до власника в розмірі від 119 грн до 170 грн’, ну прийдеться розкошелитися, якщо знайдуть.....)))))))))))
автор Я Вас не боюся • 23 ноября 2024
Ответ для100pudov
Вона дурнувата від народження, як і її хазяєва, тут треба кожен раз від сказу колотися коли з ними спілкуєшся)))
Пускаю бісики• 24 ноября 2024
Капець. Чому всяке бидло робить що хоче і не має на них управи? Може таки треба скаржитися в поліцію на того недоумка?
САМ_ТАКОЙ• 24 ноября 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
закажите себе с инсайтов спрей для защиты от медведя.
автор Я Вас не боюся • 24 ноября 2024
Ответ дляПускаю бісики
немає, хіба що загризе когось насмерть, а так штраф 51 грн, наступний раз 85 грн, наша держава любить піклуватися про людей))))))) Краще я заплачу штраф 119 грн за шокер, чим те падло 51 за напад, я валяюсь від наших розцінок)))))))))))))
автор Я Вас не боюся • 24 ноября 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
ого, я про існування такого навіть і не здогадувалось, мабуть і кабана віджене? ці жопки у нас іноді пробігають)))