УжеВотДа• 24 ноября 2024
Видалення матки
Хто в темі, порадьте як краще- видалити з шийкою чи залишити шийку матки? З шийкою проблем немає, міоми тільки, вже їх видаляла, знов виросли. Один хірург радить все видаляти, інший професор радить шийку залишити , видаляти тільки матку з міомами.для статевого життя краще і вона здорова. Вагаюсь, бо не розумію як краще
Ранковий базар• 24 ноября 2024
У меня маме вместе с шейкой удалили, хотя с ней проблем не было. По интимным моментам не подскажу
Ухахайкина• 24 ноября 2024
Маме с онко удалили матку и яичники, шейку оставили. Удаляли, когда было 54 года
Inconvenient• 24 ноября 2024
Хірургу зручніше видалити все, тому він так і каже. Краще взагалі не видяляти, всі органи важливі, у родичок і прийятельок були кровотечі , все одно не видаляли. І краще ходити джо звичайних практикуючих лікарів, а не до профессорів з регаліями.
УжеВотДа
• 24 ноября 2024
Ответ дляInconvenient
Я уже видяляла міоми, і перепробовала всі методи їх контролювати все одно ростуть. Якщо вашим родичам зручно ходити з кровотечею це їх вибір. В мені матка 3 килограма міом, я хочу цього позбутись назавжди.
Inconvenient• 25 ноября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Вони зважили переваги і ризики операції, її наслідки і вирішили. В медицині вони розуміються, і профессорам знають ціну. Знайома, яка видалила матку, теж є.