Не люблю натовп• 29 декабря 2024

Шийкова міома матки. В кого був такий діагноз?

Дівчата, вітаю! Маю діагноз : шийкова міома матки (тип 8 за FIGO) (+аденоміоз). Розмір міоми 2,5х1,7см. Деякі лікарі сходу кажуть видаляти матку, дехто каже спостерігати... Місячні рясні,боюсь кровотеч. Поділіться своїм досвідом, якщо мали такий діагноз, як ваші лікарі вас лікували.
Верочка 100%• 29 декабря 2024
у меня была миома больше (лишнего веса нет), но у меня были очень сильные кровотечения, гемоглобин 63, уже за руль не садилась, так как боялась быть угрозой на дороге. Удалила матку в 44 года - все ок, живу отлично.
автор Не люблю натовп • 29 декабря 2024
Ответ дляВерочка 100%
Ой..ой..я не готова до такого радикального рішення...
Верочка 100%• 29 декабря 2024
Ответ дляНе люблю натовп
а я готова была, кожа суше, секс ок, без гормонов. Я пробовала ее контролировать, но у меня повышенная эластичность внутреннего тела - она росла и убивала меня кровотечением. Я сделаал операцию под эпидуральным наркозом, жалею что не сделала лапарой, так быстрее восстановление, но у меня свои нюансы по анализам. Веду активный образ жизни - спорт и т.д. и не боюсь что я буду в луже. Операцию сделала в 2017 году.
автор Не люблю натовп • 29 декабря 2024
Ответ дляВерочка 100%
Це добре, що все добре! Дякую,.що поділились своїм досвідом!
автор Не люблю натовп • 29 декабря 2024
Допишу ще один момент. Почитала вже тут подібні теми і були тут варіанти зі спіраллю Мірена. Мабуть і в моєму випадку вона б допомогла стримувати надмірні кровотечі, ріст інших міом, ендометрію. АЛЕ! Через розташування цієї міоми (в шийці!) мені лікарі кажуть, що Мірену не можна поставити як зазвичай, бо різик аспірації!
Редисочка• 29 декабря 2024
Ответ дляВерочка 100%
А на мочовик не вплинуло? Нема підтікань?
Птица секретарь• 29 декабря 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Какой какой аспирации?? По теме: ваш возраст и дайте фото описания узи
автор Не люблю натовп • 29 декабря 2024
Ответ дляПтица секретарь
Тобто спіраль може проколоти шийку (я так зрозуміла) УЗД пробую прикріпити
45років
Птица секретарь• 29 декабря 2024
Ответ дляНе люблю натовп
45років
Никакая операция вам не нужна. Попробуйте мирену, шеечная миома не явл противопоказанием к мирене, проколоть шейку она не может, это глупости. Если не мирена, то подобрать терапию, которая снизит кровопотерю и позволит мягко войти в менопаузу. Судя по данным узи, менопауза у вас не за горами. Совет: найдите врача, который вами позанимается,ю и не будет предлагать операцию
автор Не люблю натовп • 29 декабря 2024
Ответ дляПтица секретарь
Дякую за рекомендації!
Нажаль не можу знайти лікаря... За останній час була в трьох очно і в двох заочна консультація. Всі лікарі сказали по перше зробити гістеру, взяти аналіз ендометрію на
пгт, і повидаляти те що там можливо наросло (дехто запідозрює поліпоз). Останню гістеро робила два роки тому. Одна лікар сказала що встановить Мірену одразу на гістері, бо по іншому вона її не зможе встановити (із-за тієї міоми). Друга лікар взагалі про мірену сказала невпевнено, що можливо і не потрібна. А третя відправила на МРТ з контрастом...
автор Не люблю натовп • 29 декабря 2024
Ответ дляПтица секретарь
А яка терапія може бути крім мірени?
Я була на коках (регулон, клайра) десь три рокі (вже півтора року без них). На кок кількість міом збільшилась, і виросла фіброаденома в грудях.
Птица секретарь• 30 декабря 2024
Ответ дляНе люблю натовп
А яка терапія може бути крім мірени?
Нет, кок- это не лечение миом. Если не мирена, то агонисты, мрт вам не нужно, это не профи говорил. А вот гистология не помешает, хотя бы пайпель биопсия, но , если у вас уже два года назад были проблемы с эндометрием, то сначала нужно провести хорошую антибактериальную терапию, убрать воспаление, тогда и кровать меньше будете
автор Не люблю натовп • 30 декабря 2024
Ответ дляПтица секретарь
Тоді відправили на гістеру з приводу видалення субмукозної міоми, по результатам патгістології сказали коротко - все нормально. Чи можете подивитись? я прикріплю висновок. (Можливо там видно чи є запалення якесь).
Птица секретарь• 30 декабря 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Это в частной делали? Какое тут заключение? Оно ниже должно быть, ничего за миому или воспаление тут не описано
автор Не люблю натовп • 30 декабря 2024
Ответ дляПтица секретарь
Так, а приватній (’Добрий прогноз’ Київ).
Це весь висновок. Вище тільки особисті дані та зазначено вид операції: Гістерорезектоскопія. Видалення субмукозного вузла. І діагноз: множинна вузлова лейоміома матки з субмукозним вузлом. Це все.
автор Не люблю натовп • 30 декабря 2024
Ответ дляПтица секретарь
Ось це все заключення. Тільки затерла особисті дані.
Птица секретарь• 31 декабря 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Найдите врача в госбольнице