Баба на горошині• 24 ноября 2024
Ребёнка буллит учитель
3 класс, в классе новый классный руководитель. Девушка сильно помешана на психологии, после каждого учебного дня, собирает детей в классе и они передают свечку по кругу и делятся своими впечатлениями, переживаниями за день.
Мой часто говорит, что не хочет ничем делится по той причине, что это личное, а не коллективное. Несколько раз сказал, что не нравится ассортимент в столовой. На что учитель начала позорить его перед классом.
"Это что, твои единственные впечатления за день???"и хахаха.
Вот зачем вообще этот ритуал со свечей???
Бутербродница• 24 ноября 2024
так спросите у учителя и директора
почему вообще детей задерживают после занятий для какой-то непонятной фигни
Некомильфо• 24 ноября 2024
Надо хорошенько проверить эту учительницу,о чём именно они там общаются с детьми после уроков.Не дай Бог она совращает малолетних?
Домашка• 24 ноября 2024
Ви доросла людина не розумієте навіщо ця фігня, а дитина тим паче. Підіть в школу і спитайте. Ще у батьків інших розпитайте як вони ставляться, може знайдете собі підтримку.
Булить? Ви визначення ’булінгу’ читали? Набралися новеньких слів....
Через одну фразу ви вже діагноз вчительці поставили? Можливо молода і недосвідчена?
А взагалі ви можете дати своїй дитині дозвіл щоб не брати участь в цих діях бо це не учбовий процес, особливо якщо це все після уроків. Навіть бажано самій підійти до вчительки і обговорити ці моменти.
Незламна• 24 ноября 2024
Ответ дляДомашка
Лучше не сама, а именно с другими мамами. Автор вообще если вдуматься что за бред?!
Домашка• 24 ноября 2024
Ответ дляНезламна
Мені чомусь здається, що вчителька вивчає психологію і діти як піддослідна група🤔. Можливо вона це робить з добрими намірами, але якось надто специфічно...ось ця свічка...
Белая котичка• 24 ноября 2024
Не бачу нічого поганого в такому ритуалі. Третій клас, діти ще малі. Ділитися своїми враженнями за день, допомагає вчительці зрозуміти хто є хто, який характер в дитини. Я б краще задумалась чому дитина не хоче ділитися враженнями і чому так гостро реагує на сміх у свій бік. Невпевнений у собі, не комфортно з однокласниками, не подобається вчителька?
PORKA• 24 ноября 2024
Який прийом вивчила - такий і застосовує. А ранішнє коло є? А про читця дня в курсі? Ще є треш для виховання довіри - вправа ’млин’, коли діти руками махають і між ними повинні пройти по черзі. І це тільки початок
Тримаю свічку• 24 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
В процесі навчання повинна всіх вивчити. Це ж 3й клас значить вона там викладає декілька предметів. І за пару місяців всіх вивчить хто в що. А сміятися з дитини це шо за психологічне приниження. І дорослий би теж на таке гостре відреагував. Спочатку питає А потім сміється з відповідей? Дитину теж можна навчити хамити їй того не треба такого взагалі
Обнимашкина• 24 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
Тоже сложилось впечатление, что ребенок затюканный теми самыми родителями с детства, замкнутый, поэтому и боится делиться мыслями о прошедшем дне.
Белая котичка• 24 ноября 2024
Ответ дляТримаю свічку
Навчання це одне, а що дитина думає і про що переживає, зовсім інше. Знайомляться ближче якраз на таких активностях, на позашкільних заходах, на відпочинку. Хто був свідком ситуації? Не робіть з мухи слона. Навчити дитину хамити? Шо?
Тримаю свічку• 24 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
Якщо учитель сміється з відповідей то це норма ви вважаєте? А якщо буде навпаки? Головне щоб навчила це школа через рік у них буде новий керівник
Дрібка щастя• 24 ноября 2024
Читаю комментарии ,ребенок затюканый ,научить хамить -ничего нового на советчице
Я тот человек ,который тоже не любил перед всеми что то рассказывать,ну вот не любила я это ( да и сейчас это ну не мое )
А тут ребенок ответил и учитель посмеялась с его слов ,конечно он больше не захочет быть на этом мероприятии,у него срабатывает защита
Учитель странная ,хочет откровений ,но при этом не понимает ,что нужно не хихикать с них ,а выслушивать каждого
Автор ,поговорите с ней
Тримаю свічку• 24 ноября 2024
Ответ дляДрібка щастя
Автор ,поговорите с ней
Вообще этот ритуал не нужен
Дрібка щастя• 24 ноября 2024
Ответ дляТримаю свічку
Вообще этот ритуал не нужен
Об этом автор должна говорить с учителем и с родителями
Карма хамелеона• 24 ноября 2024
Це робиться для того, щоб діти не боялись говорити про свої враження, емоції, можливо приховані конфлікти, а також могли впливати в рамках колективу на емоційний клімат та навчальний процес. Те, що вона посміялась, не добре, але і дитину не питають про щось особисте. Якщо їй, наприклад, хочеться на математиці більше прикладів для вирішування, вона може про це сказати. Ви можете піти та поговорити з вчителем.
Белая котичка• 24 ноября 2024
Ответ дляТримаю свічку
Ще раз повторюю, хто бачив цю ситуацію? Це слова дитини, яка не хоче брати участь в подібних ритуалах. Цю ситуацію необхідно з´ясувати з обома сторонами. Але підхід автора з самого початку упереджений. І так, я вважаю що школа це місце, де не тільки вчаться
Дрібка щастя• 24 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
Ребенку не комфортно на этих посиделках и это главное
И что значит -кто видел это ? Предлагаете не верить ребенку ?
Повторюсь - не комфортно!
а эти откровения не входят в школьную программу ,так что автор может сказать ,что сын это не будет посещать
Повторюсь - не комфортно!
Місячне Сяйво• 24 ноября 2024
Вчителька наче і цікавиться психологією, але сама до кінця свої власні упередження не пропрацювала. Якщо вона хотіла створити довірливі атмосферу, то, звичайно, ніякого примусу бути не може. Якщо дитина не хоче розповідати - це її право. І жодна відповідь не заслуговує на висміювання. Тому я на боці дитини
Місячне Сяйво• 24 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
Якщо дитина не хоче брати участь, то хай не бере. Вчителька не змогла створити достатньої атмосфери підтримки.
Дрібка щастя• 24 ноября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Я с вами полностью согласна!
Місячне Сяйво• 24 ноября 2024
Ответ дляДрібка щастя
Я с вами полностью согласна!
Теж не розумію, чому виправдовують вчительку. Взагалі вона мала спершу дізнатися у батьків, чи згодні вони на подібні ритуали, з якою ціллю вони проводяться. Дівчинка вирішила ’обкатати на дітях’ свої навички
Белая котичка• 24 ноября 2024
Ответ дляДрібка щастя
Повторюсь - не комфортно!
Я пропоную розібратись, чому не комфортно дитині. З´ясувати причину. Просто не брати в цьому участь не змінить ситуацію. Завтра буде новий ритуал чи новий вчитель чи ще шось там. Чому одразу не вірити дитині? Оцінювати ситуацію холодною головою, а не ой мою бусінку образила відьма вчителька.
Белая котичка• 24 ноября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
А завтра буде новий ритуал, нова вчителька, а потім ще шось. Втекти від проблеми найлегше. Коли весь клас бере участь, а одна дитина відмовляється, це теж треба правильно донести і пояснити. В перше чергу вчительці, бо вона це організовує з якоюсь метою
Розумна Губка• 24 ноября 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Повна маєчня. Дитина за своїм бажанням може ділитися в колі своє сім´ї, а не з чужими людьми.
Надежда наш компас• 24 ноября 2024
Я бы обратилась к директору. Пришлось бы учителю потом передавать ту свечку в районо кому то по кругу.
Місячне Сяйво• 24 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
Завдання дорослого зробити так, щоб кожній дитині було комфортно і безпечно. Вчителька цього зробити не змогла. Які питання до дитини?