Сяду на шию, дорого!• 24 ноября 2024
Хто вже подивився
Гладиатор 2 та Кодове ім´я "Червоний", як враження, чи сподобалося? Хочемо сьогодні сходити в кіно, обираю фільм, буду вдячна за відгуки
Творог для розжига• 24 ноября 2024
Гладіатор, звісно, не як перший, але дуже непогано. Я без очікувань ходила, тому зайшов
СирОжино пирОжино• 24 ноября 2024
Гладіатор 2 були в кінотеатрі. Гарне кіно, але як недавно критикували, не чіпляє. Із попереднім фільмом слабкий зв´язок. А басейн з акулами в колізеї, ще тей треш) і зверніть увагу, фільм 2.5 години
Манкоголік• 24 ноября 2024
Ответ длязахідний_діалект
Веном сподобався)
Ой я б и второй раз на него сходила
Сяду на шию, дорого!
• 24 ноября 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Сходили на Гладіатора. Давно не бачила такого жахливого фільма, це не зважаючи на першу частину