Файна пані• Изменено 24 ноября 2024
Де в Києві (Познякм-Осокорки) можна замінити батарею телефона самсунг?
Знаю що той же iPhone заміна батареї там Як не дивно лише 1000 грн цікаво в мене Samsung батарея заміна буде мабуть дешевше чи навпаки бо не так часто замінюють?
Невгамовна шахиня• 24 ноября 2024
Купіть на промі і поміняйте самі
Ціна питання в середньому 300грн+-
А як вам будуть ліпити про оригінал....то це звіздьоз...оригінал буває тільки в фірмових сервісних центрах які роблять гарантійні ремонти
Ціна питання в середньому 300грн+-