Гадаю_По_шнуркам• Изменено 24 ноября 2024
Відключення світла, комусь легше було влітку, комусь взимку
Чую від знайомих, що теж по різному сприйняття. Комусь легше влітку, комусь взимку. Мені легше було влітку, живу в електробудинку, є станція. А вам коли легше переносити?
Локшина на вухах• 24 ноября 2024
Взимку, бо літом холодильник тягнув майже 200 в/год, а зараз менше 100. Зарядної станції на більше вистачає
Куколка-мяуколка• 24 ноября 2024
Я день на роботі,дома ночю.Для мене було б добре в вихідні аби було.Вчора не було,то що ти зробиш,ну,відпочивала.
САМ_ТАКОЙ• 24 ноября 2024
В мене таке враження що нам тут роблять перекличку щоб потім зробити висновки як краще нас мордувати((