Засомневаю• 24 ноября 2024

Київ. Де якісно зробити карту родимок? Порадьте найкраще

Треба буде знімати нижню білизну якщо є родимка на грудях?
Мой завтрак• 24 ноября 2024
Пораджу куди НЕ йти - в Калм.
Ціни космос. Професіоналізм під великим питанням. Добре, що пішла перевірити їх діагноз до іншого лікаря
Пьяная вишня• 24 ноября 2024
Ответ дляМой завтрак
Пораджу куди НЕ йти - в Калм.
А в нас тільки найкращі рекомендації, лікар був Гордієнко Володимир
Начальник Анонимов• 24 ноября 2024
Ответ дляПьяная вишня
Он палаллельно работает на Ломоносова, раньше принимал и за 50 грн смотрел без направления.
Мой завтрак• 24 ноября 2024
Ответ дляПьяная вишня
Ага, внук заввіділення з інституту Ломоносова. Гарний хлопак. Кмітливий. Запропонував мені видалити базиліому (яка, на справді була прищиком) швиденько за 7000грн. , а критичну родимку пропустив, добре що інші вчасно помітили
БЦАшка• 24 ноября 2024
Клініка Дячук
Пьяная вишня• 24 ноября 2024
Ответ дляМой завтрак
А куди Ви потім сходили, де побачили родимку?
пані Солоха• 24 ноября 2024
Ответ дляМой завтрак
Пораджу куди НЕ йти - в Калм.
Була там теж минулого року. Карту родимок вони (принаймні тоді) в клініці не робили, але сказали, що лікар перевірить. Приїхала. Прийом жахливий. Лікар прямо сказав, що не любить складати карту родимок, бо це довго і муторно. Тільки язиком тріпав. Коли ж прийшов час огляду, мені довелося упрошувати його перевіряти родимки: а подивіться цю родимку, подивіться цю. Замість того, щоб почати самостійно оглядати родимки. Може, мені так ’повезло’ з лікарем. Але в ту клініку більше ніколи не піду. До речі, її на Порадниці рекомендували. Пошкодувала, що пішла.
Мой завтрак• 24 ноября 2024
Ответ дляпані Солоха
То мабуть був, їх завідуючий, пан Лисецький:)
До речі, всупер-профі, був, але скурв@ся геть.
Він Вам не казав: Приходите к нам за красотой:)
пані Солоха• 24 ноября 2024
Ответ дляМой завтрак
Подивилася на сайті, не він. Я через якийсь час потім зайшла на сайт, того лікаря вже не було в переліку, звільнився.
Він мені ще на прийомі натякав, що у нього є своя клініка.
Може, пам´ятаєте такого - кривляка, з татуюванням.
Мой завтрак• 24 ноября 2024
Ответ дляПьяная вишня
Знайома порадила Анастасію Лозинську, вона працює в Лісоді, і приймає ще в клініці на Позняках, назву точно не пам´ятаю.
Мой завтрак• 24 ноября 2024
Ответ дляпані Солоха
Ні такого там не бачила
Пьяная вишня• 24 ноября 2024
Ответ дляМой завтрак
Дякую, зберігла контакт
Начальник Анонимов• 24 ноября 2024
Ответ дляМой завтрак
О, это внук)
Я у деда была, но был тоже один странный момент - дед принял ожог за бородавчатый невус)