Рятівник Малібу• 24 ноября 2024
Як оформити опікунство над братом?
Якщо є 2 брати, один з них колясочник, іншого забрали у військо, і старенькі батьки. Брат цей допомагав але не оформляли
Що зараз можна вдіяти?
ПАЦАНКА О• 24 ноября 2024
незрозуміло, що ви хочете вдіяти
і що таке ’опікунство’ у вашому розумінні, бо в законодавстві такого терміну немає
РокерША• 24 ноября 2024
Батькам скільки? Бо в колеги вітчим ’немолодий’ то 42 роки. Група є? Собез що відповів?
мадамГрицацуева• 24 ноября 2024
Беріть юриста. Дуже важко щось вдіяти, коли вже забрали. Там процедура не одного дня. Спочатку приходить соц служба до того, кому потрібен догляд, потім сусіди повинні підтвердити, що вони проживають разом,потім соц служби вирішують чи надавати догляд людині, потім коли отримали цей документ від соц, людина йде до тцк та оформлює відстрочку. Це довгий процес. Самі не зробите, беріть юриста та не гайте часу. Та це на батьків, не знаю чи можна оформити на брата і це все працює тільки,якщо є оформлена інвалідність. З батькам, коли немає більше інших людей, що можуть доглядати. Свекру моєму відмовили у тому, що він потребує догляду. Хоча він інвалід 2ї групи
мадамГрицацуева• 24 ноября 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
незрозуміло, що ви хочете вдіяти
Всі добре зрозуміли, крім вас. Аби до слів причепитись.
Рятівник Малібу
• 24 ноября 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Колясочник має групу?
Так він не ходить з дитинства
Рятівник Малібу
• 24 ноября 2024
Ответ дляРокерША
Люблю ВалЄру• 24 ноября 2024
Ответ длямадамГрицацуева
У вчительки вихідний 🤷
Рятівник Малібу
• 24 ноября 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Автор, ви хочете оформити опікуном того, кого вже призвали?
Так я хочу дати пораду бо там мати хворіє весь час бо тягає дитину дорослу ДЦП каже син другий весь час допомагав а як зараз буде в розпачі
РокерША• 24 ноября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
В собезі взнайте.
мадамГрицацуева• 24 ноября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Якщо хтось з них не на пенсії, то це практично неможливо, якщо взагалі можливо на брата. Дядя мій нещодавно робив на дідуся. Але дідусь вже старенький, бабусі 85 і тато мій на пенсії. Потрібно було його пенсійне посвідчення.
Люблю ВалЄру• 24 ноября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Не підкажу. Та щоб на нього оформити, треба його присутність. Його нема. То, як це зробити?
Звідти його вже ніхто не відпустить.
мадамГрицацуева• 24 ноября 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Звідти його вже ніхто не відпустить.
Можуть відпустити, якщо буде толковий юрист
Рятівник Малібу
• 24 ноября 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Вони на пенсії обоє
Люблю ВалЄру• 24 ноября 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Юрист - альтруїст. Бо пенсіонери з сином інвалідом, на мою думку, платного не потягнуть
Рятівник Малібу
• 24 ноября 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Якщо є толкові з цього профілю, прошу напишіть. Гроші є
РокерША• 24 ноября 2024
А, так треба військовому стати опікуном? Тоді пишіть яка група і чи є довідка, що потребує опіки. Ось з цього і почати
Рятівник Малібу
• 24 ноября 2024
Ответ дляРокерША
Перша група не ходить не їсть там мабуть опікун зараз мама його
То можливо змінити це?
РокерША• 24 ноября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
То можливо змінити це?
Залежить від стану матері. У неї яка група?
Опіка через суд, а догляд через управління соціального захисту
Теща дочки• 24 ноября 2024
думаю можно, если у мама тоже есть какое-то заболевание. тогда поменять с мамы на брата. Вам нужен опытный юрист.мой муж на фронте в штабе, говорит от них уходили уже служащие по уходу за тещей-инвалидом. а тут родной брат! пробуйте !!!!
Бабуся Бетман• 24 ноября 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Не потрібна зараз ніяка комісія, яка підтверджує догляд. Відмінили ще в серпні. Але треба зібрати пакет документів. З цим допоможе адвокат. І так - все набагато важче, коли людина вже там.
мадамГрицацуева• 24 ноября 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Лкк відмінили, але соціальна служба приходить.
мадамГрицацуева• 24 ноября 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Нажаль вони беруть немало ((
Бабуся Бетман• 24 ноября 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Ніхто не приходив. Подавав брат на початку серпня. Мали прийти, сказали, протягом 2 тижнів чекати дзвінка. А потім десь в середині серпня чи трохи пізніше скасували ці ’походи’. По суті просто подавали мамині доки про інвалідність, її заяву, що з двох військовозобов´язаних вона обирає брата, як доглядача, його заяву на відстрочку, прописку з мамою за однією адресою.
мадамГрицацуева• 24 ноября 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Дякую за інформацію, це корисно. Це в якому місті?
Бабуся Бетман• 25 ноября 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Київ