Спішу - перекидаюсь• 24 ноября 2024
У вас теж щодня важка перепалка з дітьми за телефон?
Чи є у вас таке, що дитина прагне завжди дивитись в телефон, гостро реагує, коли ви його забираєте? ( хапає за руку, кричить). У нас дитина користується телефоном в сукупності 1-2 год на добу (9 років). Однак, коли вона без нього, то говорить одну фразу без зупину: " Мені скучно, скучно, скучно, я не можу, мені скучно." Цим не дає мені працювати і доводить мене до зривів. На вулиці, якщо немає її друзів, знову " мені скучно, йдемо додому". Кажу: " Гаразд, йдемо додому, однак вдома ти не будеш в телефоні, бо прогулянку ми не замінюємо на телефон" І реакція- знову крик. Якщо не давати телефон взагалі, то заклюює до бісиків. У вас теж боротьба така?
Оскорбляю всячески• 24 ноября 2024
Ответ дляЧавонадо
Так, це у всіх так, а хто напише, що ні - брешуть
Для сучасних дітей телефон або планшет це цілий світ, який їх поглинув
Ну не правда, на улице ребенку телефон не нужен, дома тоже ок без него, можно мульт по ТВ включить или играть.
Бамбарбия! Кергуду.• 24 ноября 2024
Ответ дляМЧСница
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3535898 читайте пост 11 и 14
Те комментарии вы написали?
Я с ними полностью согласна. Состояние матери очень влияет на детей...
Затишне кубло• 24 ноября 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
У нас теж батьківський контроль з 8 до 22, але інтернет лише 2 години на добу. При цьому, на спортивний гурток ходить із задоволенням, на певний час забуває про телефон. Однак в інший час, все знову.
Автор, а как бы Вы реагировали, если бы кто-то отбирал у Вас телефон силой? Например, муж? Ну вот решил он, что достаточно с Вас гаджетов на сегодня.
Треба підробіток• 24 ноября 2024
Дитину треба загружати тоді не буде стільки часу на телефон. Чим вона у вас зайнята? Ви працюєте в неділю теж?
Спішу - перекидаюсь
• 24 ноября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Дивакувата ви мама. Батьки не лише мають право, а й повинні контролювати час використання гаджетів дітьми.
Затишне кубло• 24 ноября 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
И все же ответьте на вопрос
Спішу - перекидаюсь
• 24 ноября 2024
Ответ дляЗатишне кубло
И все же ответьте на вопрос
Я доросла жінка, тому було б дивно, якби хтось намагався відібрати мою власність. У випадку з дитиною, жодна дитина не може своїми силами і немає необхідного обсягу цивільної дієздатності щоб купити телефон. Телефон купують батьки, це їх власність. Дитина користується власністю батьків. Про дарування телефону дитині навіть не згадуйте, це можливо лише, коли дитина досягне 14 років. ( читайте ЦК про неповну цивільну дієздатність).
Затишне кубло• 24 ноября 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Вот ваша проблема, как родителя, утром, что Вы не уважаете границы вашего ребенка. Ваш ребенок тоже человек, это вам любой из Кодексов скажет.
Аноним НаВсеГда• 24 ноября 2024
У нас теж саме телефон або сонька то любов і щастя, якщо без гаджетів, то все пропало… «мені сумно» фраза яка мене часом доводить до сказу🤯
Я вже намагаюсь щось запропонувати щоб не було сумно, ні не то все. На спорт ходить, є іграшки які любить, але все одно повертаємось до тої ж самої проблеми