Покорительная• 24 ноября 2024
Мій заробіток на вінегретах і не тільки. Соління
Бачила тему, всі коменти не читала.
Я технолог на промисловості, вища освіта, зарплатня була 14800 тис що до війни, що після така сама.
З цього року, стало особливо важко фінансово, у чоловіка теж проблеми з роботою. Звільнилась, почала займатись соліннями на продаж
Розмістила на фейсбуці оголошення, зробила свою групу клієнтів
Плюс раз в тиждень на базар
В мене черги. Сама собі керівник і це супер. Чоловік допомогає. Зараз, на пʼятий місяць роботи, я вже відбила все вкладене, і заробила свою ж місячну зарплатню за останній тиждень. Вільний графік, всі клієнти задоволені і позитивні. На моїй роботі було важче морально в рази.
Не бійтесь, щось змінити. Іноді, то на краще
Плюс раз в тиждень на базар
Губи з філером• 24 ноября 2024
Ответ длямладокошкина
Ой,да можно подумать!Вы на мясокомбинате,молокозаводе,хлебзаводе были когда нибудь?Что фасуют в колбасном цехе,кондитерке,там,где чай в пакетах?Молчали б уже лучше.Такие тут чистюли выискались,прям рядом не присядь.
А вы были?
Мюллерная• 24 ноября 2024
Ответ дляТримаю свічку
Не обманюю, чесно. Сенс обманювати? Чи ви думали, що побиті списують, а вам на тортік все свіже дадуть? Так кулінарію придумали, щоб переробляти продукти, які псуються
Обманываете, потому как на пекарню и кулинарию приходят продукты отдельно, на низ дале накладные отдельные. Я не думала, а работала в разных сетях фоззи групп управляющей магазина, потому отлично знаю их систему😉
Грушки-яблочки• 24 ноября 2024
Ответ дляШлях до зірок
Автор ігнорує питання щодо сертифікату відповідності, санітарної книжки, оформлення ФОП та інші обовʼязкові процедури. Авжеж, підпільно дуже легко займатися продажем домашньої іжі. До першого харчового отруєння
Ви б бачили як туристи в Карпатах гриби гребуть. Прямо на трасі.
Там і сертифікат відповідності, санітарної книжки, оформлення ФОП та інші обовʼязкові процедури ясно що
. А від грибів можна і до бозі піти. Купують на тисячі.
Україна понад усе!• 24 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
Фу. Я брезгую
Так это обычно и происходит, брали картошку в зиму, наблюдала этот процесс) А самому в таких объемах это долго, кто захочет. Вот автор написала тратит пару часов, так что вопрос шинковки отпадает, ну разве что она купила такой агрегат домой.
Нульовий сантиметр• 24 ноября 2024
Ответ дляПокорительная
В області . 20 км від Києва
Приїзджайте до нас в Бучу в суботу на ярмарок, я теж буду у вас в черзі стояти))
аромат Жука• 24 ноября 2024
Ответ дляМюллерная
Конкретнее можно? Вот вы где соления покупаете?
В мене мама маринує, квашене купую рідко і це максимум огірки. Інше можу зробити сама
Покорительная
• 24 ноября 2024
Ответ дляПффф 100%
20 лет назад я тоже с офиса перешла на рынок.
Шаг в пропасть. Деньги есть, но здоровья и времени нет уже давно.
Что ж вы не рассказываете как стоять на рынке в любую погоду, делать эти соления, закупать, продавать. Спать по несколько часов и постоянно вонять.
Это всё красивая обложка не очень сладкой правды.
Я стою тільки 4 години в тиждень, або чоловік
Все інше - то інтернет замовлення
НичеНипанимаю• 24 ноября 2024
Автор, вы молодец!
Я тоже люблю консервировать. Кладовка забита за лето заготовками.
И тоже задумываюсь про продажу лишнего.
аромат Жука• 24 ноября 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Ну вы так с легкостью чужой труд называете говном... Откуда вы знаете , как у автора!
А що це по вашому?
Грушки-яблочки• 24 ноября 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
А можете показать, какая у вас шинковка?
upd: увидела, как раз сообщением выше)
Губи з філером• 24 ноября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Яке щастя? Шатківниця
Я свою за 500 купила, 4 роки назад
То есть
100 кг!
За 40 минут?
На вот этом?
Это штук 30 капуст
На одну 2 минуты?
Я правильно поняла?
100 кг!
За 40 минут?
На вот этом?
Это штук 30 капуст
На одну 2 минуты?
Я правильно поняла?
Из Кукуева я• 24 ноября 2024
Ответ дляаромат Жука
В ресторанах є ліцензія, а автор щось там десь родить в себе вдома.
Ні, я ніколи не купувала такого на базарах. Я дуже брезглива
И что,что лицензия? У нас (была) база отдыха, с лицензией ,в кафе работала повар,она могла почесать где угодно,облизать ложку итд. Я когда это увидела, мне аж дурно стало. вы думаете в ресторанах такого нет?
Тримаю свічку• 24 ноября 2024
Ответ дляМюллерная
Зачем вы обманываете?)
І ще розповім вам, як робиться чай з лимоном. 5 мішків висипають на підлогу, бризгають ароматизаторами, перемішують, він так стоїть день і пакують. Теж сертифікований, наш місцевий виробник.
І був в мене період в житті, коли я робила в рибному цеху. Розказувати? Попереджаю, рибу ви навряд після цього будете їсти
...аяприкольная• 24 ноября 2024
Ответ дляПффф 100%
автор тратит 2 ч в день
мои дрзья занимаются конфетами, там вообще готовить не надо, но они заняты 24\7))) закупка, хранение, торговля
а у автора видимо сразу как в макдональдсе все очищенное и сортированное в пакетиках поставляется, только по ведрам разложить остается
аромат Жука• 24 ноября 2024
Ответ дляГотова до другої
Я! Купую и кайфую!)))) А ви знаєте в яких умовах воно робиться на виробництві? Прямо не хочу ваз розчаровувати)))
Не потрібно мене розчаровувати.
Бо я таке не купую.
...аяприкольная• 24 ноября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
В підвалі прекрасно зберігається все до весни
Вы автор?
Губи з філером• 24 ноября 2024
Ответ для...аяприкольная
автор тратит 2 ч в день
Ну люди 100 кг капусты за 40 трут.
Вручную.
Давайте все таки поверим автору?
Вручную.
Давайте все таки поверим автору?
аромат Жука• 24 ноября 2024
Ответ дляИз Кукуева я
А ви думаєте автор так не робить чи хтось інший, хто готує на продаж?
От тому я не купую таке взагалі.
Грушки-яблочки• 24 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
То есть
100 кг!
За 40 минут?
На вот этом?
Это штук 30 капуст
На одну 2 минуты?
Я правильно поняла?
100 кг!
За 40 минут?
На вот этом?
Это штук 30 капуст
На одну 2 минуты?
Я правильно поняла?
Це дуже просто і легко. 100 кілограм це не так вже і багато. Тільки для себе.
Ответ дляТримаю свічку
Автор, ви молодець! Не слухай те їх. Я б купила.
А ті, хто фукають, хай ідуть в Сільпо. В мене сусідка там робить, каже торти печуть з побитих яєць, збирають їх навіть з землі, де в черевиках вантажники ходять. Зато там сертифікат є.
Не, ну честно.
Я не против домашних продуктов, наоборот, когда хозяйки аккуратные, но и в крупных сетях в кулинарии такого срачельника нет и не знаю, когда был. Более того, кулинария делает себе отдельные закупки, и сроки внимательно проверяют. Поставки под камерами. Коробки и термосумки запрещено ставить на пол, только на спецподдоны.
Да, там сырные и молочные продукты в основном используются для удешевления продукции, и маргарин, а не масло, и яйца обычные фабричные, а не домашние. Такое есть. Но сан. нормы выдерживаются.
...аяприкольная• 24 ноября 2024
Ответ дляПокорительная
Ось моя група. Тут наче ж видно, що я адмін, ще про троля напишіть
Ніяких назв чи посилань не даю і нічого не рекламую
я Вам сейчас таких своих 5 штк покажу, где там продажа солений видна??
Мюллерная• 24 ноября 2024
Ответ дляТримаю свічку
Вы меня ничем не удивите, муж на мясокомбинатах пол жизни, сейчас на хладокомбинате. Я с начала войны по нескольким сетям маркета работала)
Это какой чай они на пол высылают? В пакетах, а потом опять в пачки запаковывают?)
Губи з філером• 24 ноября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Можно видео на ютуб как за две минуты одну капусту стереть?
Сильнанада
Вишневий цвіт• 24 ноября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Дамы, которые пишут про кафе и уровень чистоты в них, вы хоть раз видели программу Ревизор? Я видела
Ага ) Віримо Фреймут і Колі катлєті прям )) Ви наївна дуже
Из Кукуева я• 24 ноября 2024
Ответ дляаромат Жука
От тому я не купую таке взагалі.
Вы в кафе тоже не ходите никогда?