Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 ноября 2024
Краска для бровей и ресниц: какая самая стойкая по вашему опыту?
Краска для бровей и ресниц: какая самая стойкая по вашему опыту? Или без урзола это вообще голый номер.
B i r u z a• 24 ноября 2024
Ответ дляfedonik
Попалась мне однажды бытовая- Славия. Подозреваю чье производство, раз она с тех пор исчезла. Очень красиво ложилась равномерно, и долго не смывалась.
Эта?
Як бровист можу порадити Вам використовувати тільки професійну фарбу для брів і вій. Мої фаворити для брів - це фарба Zola та Elan (українські бренди). А для вій використовую фарбу LeviSsime (іспанія). Фарби інших брендів ще не тестувала. Фото фарб та палітру відтінків можете переглянути ось тут На мейкапі ці фарби також є, але трохи дорожче. Також не забувайте, що для фарби потрібний окисник. Для брів беру 3%, а для вій - 1,8%.