Борець за гаманець• 24 ноября 2024
Подделка vans зима, промокает?
Син хоче звісно оригінальні, але вартість не по кишені ((( 43р. От думаю чи брати підробку, може хтось брав, сильно погані по якості? Промокають?
Покращена• 24 ноября 2024
А сколько они стоят ? Дочка кроссовки покупала , то была какая -то скидка , потом какой -то бонус еще продавец нашел , вышли 2 с копейками
Просто не знаю почем тогда подделка ?
Борець за гаманець
• 24 ноября 2024
Ответ дляПокращена
Просто не знаю почем тогда подделка ?
Оригінал зі знижкою зараз 5-6тис + в його розмірі і які він хоче, є ще дорожче, а підробка 1800. Минулорічні ботинки промокають.
Покращена• 24 ноября 2024
Посмотрите на Ансвер
В тц в магазинах цены караул , я себе смотрела ботинки в тц 10 или 11 тыс, на ансвер до 5 тыс
Приходит оттуда за неделю , есть возврат