Булькаю• 25 ноября 2024
Взуття modiro Україна норм? в інтертопі чобітки
Дівчатка може хто був ,бачив що воно таке?замшеві дивлюся ці або кларкс,моделі майже однакові в різниця в 1500 грн перші дешевше і там вовна натуральна,в кларкс штучна
Булькаю
• 25 ноября 2024
Думаю перші взяти ,бо ціна норм,другі мені більш довподоби але ціна не норм)
Робот Вертер• 25 ноября 2024
Дуже сумні чоботи. А під що ви їх носити збираєтеся? Не уявляю з яким верхнім одягом вони пасують, косуха хіба що.
Булькаю
• 25 ноября 2024
Ответ дляРобот Вертер
То ви сумна а чоботи класні
Булькаю
• 25 ноября 2024
Ответ дляРобот Вертер
Ось більш веселий варіант
Жена_КотораяСтена• 25 ноября 2024
1 кращі на вигляд. Хоча погоджуся з п.4-неактуальні. Але якщо вам подобаються то яке має значення наша думка
Булькаю
• 25 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Актуально)!!
ИзЮмрудная• 25 ноября 2024
Ответ дляБулькаю
ціна норм це яка? я просто тщойно на модіво замовила собі, то майже вдвічи дешевше, ніж в інтернопі. Рейкери по 2500-3000, багато моделей там
Булькаю
• 25 ноября 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Перші 1000 другі 2300 то з купоном на -500 і сейл там зараз
Булькаю
• 25 ноября 2024
Ответ дляВесняний Марафон
А під що ви їх носитимете?
Тю пальто джинси брюки дудки пух а ви під що свої)) можете навіть показати
Весняний Марафон• 25 ноября 2024
Ответ дляБулькаю
По-моєму, у вас трішечки істерика)
Булькаю
• 25 ноября 2024
Ответ дляВесняний Марафон
По-моєму, у вас трішечки істерика)
Коли здається,танцюйте ))
ИзЮмрудная• 25 ноября 2024
Ответ дляБулькаю
беріть другі, бо шось мене ціна дуже хвилює, щось не вевнена, що за 1000 будете задоволені
Булькаю
• 25 ноября 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Дякую Сонечко вони норм я вже і їх в інстаграм знайшлв,будемо підтримувати вітчизняного виробника,вони 3500 коштували зараз знижки там тімбери круті були за 1500
ИзЮмрудная• 25 ноября 2024
Ответ дляБулькаю
Рейкери доречі гарне взуття,але можете підмерзати
да я не мерзлячка, мені важливіше, щоб зручне. Рейкерів ще не було, а от ці гівняні екко з інтертопу... просто відірвалася в одному черевику підошва по живому, інший як новий. Більше ніколи не куплю. Тімби то моя любов, вартують кожної своєї копійки. Ну а на рахунок вітчизняного виробника, я тут саме обурююся. Чому зимова куртка з Резервд чи мохіто коштує 2000, а вітчизняняна харківська доволі не ідеального пошиву і невідомої якості, навіть без манжетів 4000? Так що в даному випадку не підтримую я вітчизняного виробника, бо щось ціни не відповідають якості останнім часом зовсім, нажаль
Робот Вертер• 25 ноября 2024
Ответ дляБулькаю
Нате вам модниці ви мої дорогі ,зару нову колекцію
А ви на повному серьозі не бачите різницю між запропонованими вами спочатку і цими? Якщо для вас взуття, це просто підошва і верх, то навіщо питаєте думки інших?
Булькаю
• 25 ноября 2024
Ответ дляРобот Вертер
Шо там на вулиці,мороз?