Форточка• 24 ноября 2024
Почему в Киеве постоянно воняет?
Что происходит? Ну так раньше не случались эти нашествия вони
Сейчас дым и гарь стеной
Лепешечка• 24 ноября 2024
А де ви живете , в якому районі сморід ? Я ввечері не ходила, вранці все норм . На минулому тижні ніяких таких запахів ні в районі дому, ні в районі роботи.
Лепешечка• 24 ноября 2024
Автор, перепоршую, відкрила вікно, щоб провітрити дитині, конкретний запах гарі, Троєщина початок, це після шахедів таке, здається, може десь, щось горить,у нас же останнім часом ’повна тиша в ефірі’.
Патриоточка• 24 ноября 2024
оболонський район смердить з 18 вечора.
може димкою закривають щось, я хз. але шо зараз може горіти? казочка про торфяники вже не прокатить
Патриоточка• 24 ноября 2024
Ответ дляЛепешечка
воно до підльоту шахедів смердіти почало ще, ну на правому березі точно. з 18 вечора, запах костру спочатку був, зараз деревиною з гумою смердить
АнтиТроль• 24 ноября 2024
После осенних горений ’торфяников’ ужасно себя чувствовала.. тошнота, головокружение.
ХЗ что это на самом деле.
З бісиками• 24 ноября 2024
Найбільше чути сморід біля залізничного вокзалу. Там ще й чи дим, чи туман був (їхали повз кілька годин тому)
Файно Замало• 25 ноября 2024
Ответ дляЛепешечка
Лавина, сегодня была вонища вечером.
Форточка
• 25 ноября 2024
Ответ дляПокращена
У меня не воняет, Шевченк район
Я в Шевченковском
Вонь стояла показатели вчера были плохие
Сегодня тоже
Форточка
• 25 ноября 2024
Ответ дляЗ бісиками
Я возле него и живу
Недалеко