БлинчикБезСметанки• 24 ноября 2024
Чи варто купляти цей пілінг?
Відгуки то гарні про нього ,може хтось купував собі
А взагалі,що вам допомогло від постане?
После 18• 24 ноября 2024
Варто робити пілінги у косметолога, щоб потім опіки не лікувати. Раджу так, бо сама пройшла цей шлях з пілінгами домашніми. Тільки проф пілінги мають ефект
Борщик• 24 ноября 2024
Я часто беру пилинги и делаю дома сама, скажем могу начать у косметолога и продолжить дома. Но коралловый ни за что бы сама не делала. Это сродни бадяги с перекисью
БлинчикБезСметанки
• 24 ноября 2024
Ответ дляПосле 18
Косметолог нічого такого вау не робив
БлинчикБезСметанки
• 24 ноября 2024
Ответ дляБорщик
Так брала кристіну пахнув бадяною за 4 гривні,це так потрібно?
После 18• 24 ноября 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Косметолог нічого такого вау не робив
Робив срединний пілінг від акне. 4 роки йшли разом до ремісії
БлинчикБезСметанки
• 24 ноября 2024
Ответ дляПосле 18
Ну ви даєте
После 18• 24 ноября 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ну ви даєте
Так, у мене було все погано. Ст0 косметологів і дерматологів робили тільки гірше. В мене пізнє акне, а не підліткове, шкіра була чиста і ідеальна до 30 років, а потім суцільний жах
Борщик• 24 ноября 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Вы брали Кристину хербал пил. Коралловый там осколки
Хтомолодець? Я!• 24 ноября 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Подивилась склад
Так і тут та сама бадяга + коралова пудра, яка так само тре шкіру, як і пудра абрикосових кісточок, але в 40 (!) разів дорожче