Кава з адреналіном• 24 ноября 2024
Тепер я зрозуміла чому жінки хочуть молодшого чоловіка.
На роботі молодий хлопець 25 років вже 3 роки одружений з дівчиною, що старша за нього на 7 років.
Вона його так надресирувала…варто якійся дівчині привітатись, одразу кричить ʼя одруженийʼ
Питають нащо одружився, відповідь ʼКатя так захотілаʼ - і погляд такий пустий-пустий…
Жахається її і боїться, як телятко дурне все робить.
Повністю забув про друзів, нікуди не ходить, тільки з нею - не то вона влаштує істерику.
Докладальниця• 24 ноября 2024
Жінки хочуть піклування і любові.
А буде це від старого чи молодого чоловіка байдуже.
Ну а деякі чоловіки хочуть собі мамку тому і радий він що вона його запрягла.
ВЫВсеВрете• 24 ноября 2024
Багато знаю таких пар, в більшості так і є- підкаблучники, лише в однієї пари, де він молодший на сім років, чоловік всім заправляє, бо в нього маніпулятивний характер
Кава з адреналіном
• 24 ноября 2024
Ответ дляДодаю напруги
Так ему и надо. Вам какая разница?
Шкода хлопчика
У нього погляд постійно ніби ʼкуди я потрапивʼ
Столічна штучка• 24 ноября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Шкода хлопчика
У меня тоже муж с таким же взглядом
На 10 лет старше
Подкаблучник. Дома. Его это устраивает. На работе бигбосс
На 10 лет старше
Додаю напруги• 24 ноября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Шкода хлопчика
Себя желайте,а не хлопчика
Кава з адреналіном
• 24 ноября 2024
Ответ дляДодаю напруги
Себя желайте,а не хлопчика
Катя, ти? 🤣
from Ukraine• 24 ноября 2024
Наверное у него мама все решала, волевая и лидер. Нашёл аналог. А вот счастлив ли вопрос
Все питаю зарання• 24 ноября 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Настю уже отшили? А где ваш практикант 19 лет?
Только хотела про Настю спросить.
Автор, у вас стиль очень узнаваемый. ничего не получится у вас в плане разных тем...
Русланка з гілки• 24 ноября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Шкода хлопчика
Чого його шкода? На даному рівні розвитку він має те що заслуговує. Може переросте
КокошинЭль• 24 ноября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Шкода хлопчика
Так він просто переляканий, видно молоді дівчата з ним не хочуть, так хоч катю знайшов.
Русланка з гілки• 24 ноября 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Та багато чоловіків шукають собі мамок. Шоб командувала і все рішала
Лама_мама• 24 ноября 2024
Ответ дляДокладальниця
Жінки хочуть піклування і любові.
Тед багато бачу таких мобі ’мамЧо’, бо мабуть підросло те покоління, яке виховували матері-одиначки.
Лама_мама• 24 ноября 2024
Ответ дляСтолічна штучка
У меня тоже муж с таким же взглядом
На 10 лет старше
Откуда вы знаете какой на работе?
Лама_мама• 24 ноября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Та не сколько командовала, а сколько проблемы все решала. А он будет вкусно кушать, и жену слушать.
Леннон_Жив!• 24 ноября 2024
Глупости. Потому что женщины сейчас, например, в 40 не выглядят и не чувствуют себя на 40. Это ещё реально молодые, активные, симпатичные женщины. Поэтому выбирают младше себя, чтобы рядом был не ленивый пень, а молодой и активный, как и она.
Лама_мама• 24 ноября 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
ИНЬэтовамниЯНЬ• 24 ноября 2024
так кто ему доктор что он такой ведомый барашек на веревочке
пусть теперь страдает и ахает только катю всю жизнь))) аххаха
она еще и детей от него нарожает, будет в 25 будущим алиментщиком
ИНЬэтовамниЯНЬ• 24 ноября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Шкода хлопчика
это его выбор, ему 25 а не 10 лет, каммоон)
она еще его небось и содержит
ИНЬэтовамниЯНЬ• 24 ноября 2024
Ответ дляСтолічна штучка
У меня тоже муж с таким же взглядом
На 10 лет старше
фу антисекс, а вам это что дает, он же вас не любит
ИНЬэтовамниЯНЬ• 24 ноября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
лет до 40 максимум
потом мамку в утиль
Замурмишка• 24 ноября 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Мені 42,чоловіку...34)))Донечці одній 24,іншій (спільна дитина),вже 7.
Все у нас нормально. Дивує інше, чому інших так турбує життя чужих людей?Ось не можу зрозуміти, чи немає чим зайнятись, чи пожаліти хотять? Коли все-таки до деяких дійде, що кожен проживає своє особисте життя.
Ответ дляЛеннон_Жив!
Молодой тоже может быть ленивым пнем, даже не пнем, а целой колодой, которую хер сдвинешь
from Ukraine• 24 ноября 2024
Не факт про активный молодой, знакомый женился на 9 лет старше. Она все решала, подталкивала, была лидер в снмье и тп. Теперь сама растит ребёнка а его отправила, а тот курьером с Во ходит, алименты по суду еле получает. Не все молодые на карьеру способны
Леннон_Жив!• 24 ноября 2024
Ответ дляЛизочек
Это понятно. Но всё же речь не только об активности физической
ИНЬэтовамниЯНЬ• 24 ноября 2024
Ответ дляЗамурмишка
поговорим лет через 5
Ms. Искренность• 24 ноября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Шкода хлопчика
може це ви так думаєте?
У мене був хлопець, перспективний, молодий, на гарній посаді, з високою з/п, машина, квартира, матеріально все гуд)
Але який він інертний...пішли в кіно, пішли. Давай не підемо в кіно, давай))
Це був просто треш, ми розлучились. І потім я дізнавалась, що він дуже швидко одружився на дівчині, яка страша за нього, така хватка, у них народилась дитина, і виглядав він цілком щасливим.
Спільні друзі сказали, що там у всьому заправляє дружина, але він і не проти. І я розумію, що саме така йому і треба була.