Мост_Устал• 25 ноября 2024
Питания до коханок? Чи ревнуєте ви коханця до його дружини?
Питання до коханок… Чи ревнуєте Ви свого коханого до дружини? Мені 49 років, закохалась, як підліток. Не можу взяти себе в руки і не ревнувати…
Бесбардак• 25 ноября 2024
Ответ дляМост_Устал
Чому не пахне, якщо я його ревную до дружини?
А любовь к ревности при чем?
Бесбардак• 25 ноября 2024
Ответ дляМайданщица
Ну это заблуждение. Мне было удобно, что у него есть жена, что у них налажен быт, всё распределено кто за что отвечает, люди живут каждый сам себе, у неё к стати тоже любовник был. Мне например, одинокие мужики стрёмные. От них потом фиг отцепишься, а так надоел, попрощались да и всё.
Мне тоже было удобно, замуж не звал, деньги давал, море, авто, другие подарки. Стал надоедать, постепенно разошлись. Тихо и спокойно
Майданщица• 25 ноября 2024
Ответ дляВоздух в банке
Секс з людиною котру навіть не поважаєш? Ну не знаю. Я до таких відчуваю відразу до блювоти, спати б не змогла з тим кого вважаю чмом. Але я себе занадто люблю, може справа в цьому
Ну если Вы уважаете людей только за приспособленность к жизни, понимаю Вас. Я могла бы чмом в какой-то области жизни или теме назвать даже Вас, это не значит, что я Вас не уважаю, как человека. Ведь в чём-то я бы хотела у Вас учится.
Воздух в банке• 25 ноября 2024
Ответ дляМайданщица
Не важливо за що я вважаю людину чмом. Якщо хоч за щось її так назвала, уся повага зникає і у мене уже не ,,встане,, на таку людину.
Майданщица• 25 ноября 2024
Ответ дляВоздух в банке
Мы все разные, это нормально.
Фокус-Покус• 25 ноября 2024
Ответ дляБесбардак
У меня любовников не много было, только перерывах между мужьями, но они всегда были только для секса, денег и досуга. На то они и любовники
Це ж не означає, що у всіх так. Ну реально навіть тут тем купа, як коханки бажають щось зробити, щоб оте чмо жінку кинуло. В мене на роботі така є , позвонила дружині, та вигнала чоловвка, а колега ж підібрала. Управилась. Але його вбили , нажаль, на війні ще в 22 році, і компенсацію дружина, діти і батьки получили. Бо не встигли розвестися. Так колега, як осатаніла, по судам бігала, в частину військову писала щось. Знов у пошуку страдаліца.
Бесбардак• 25 ноября 2024
Ответ дляФокус-Покус
Вы начало предложения читали? Там написано ’У меня’. Мы здесь своими историями делимся и не утверждаем, что так - у всех.
Мой завтрак• 25 ноября 2024
Автору - я Вас прекрасно зараз розумію і співчуваю. Сам закохався у заміжню жінку. Закохався як пацан. І хоч між нами навіть і не було сексуальної близості. Намагаюсь тримати себе в руках, розумію, що у неї є чоловік, і стосунки між ними нормально. Але коли в голову приходять думки, то інколи буває хоч на стінку лізь
Фокус-Покус• 25 ноября 2024
Ответ дляМост_Устал
Ну ви то ревнуєте, а в нього , яка там любов? Жінка вирішить, що він їй потрібен, і фсьо, ви в стороні. Так, що , краще не влюблятися. Сьогодні з вами, а завтра пошле нах, щоб сім´ю зберегти. Так часто буває.
Таракашечка• 25 ноября 2024
Ответ дляМост_Устал
Все хотят любви
Ну так любіть собі, ваш коханий теж себе любить. А ревнощі, то вже ваші проблеми, ви знали куди лізли
Фокус-Покус• 25 ноября 2024
Ответ дляБесбардак
Я так і написала, у вас так, а я знаю інше. Поділилась, що я знаю.
Мой завтрак• 25 ноября 2024
Ответ дляФокус-Покус
Легко сказати. Я раніше взагалі категорично був проти отих всяких коханок, та коханців. А коли сам опинився в цій шкурі, просто офігів.
Фокус-Покус• 25 ноября 2024
Ответ дляМой завтрак
Мені легко сказати, бо я поважаю свого чоловіка, і всіх залицяльників послала. Засвербить, то розлучуся, а оленя зі свого чоловіка робити не буду. Як я потім з ним жити буду, знаючі, що я так вчинила? Не хочу в гавномутних відносинах бути. Та і в чужу родину сюрло не всуну.
Мой завтрак• 25 ноября 2024
Ответ дляФокус-Покус
Ваша позиція викликає мою повагу. Якби всі так думали. Нажаль, судячи по порадниці картина кардинально інша.
Я при знайомстві не знав що вона заміжня. І хоч я вільний, але нічого такого не планував, просто поспілкуватися. Але накрило так швидко і так сильно, що взагалі не чекав на таке.
Я б до цієї зустрічі, напевно навіть осудив би свою поведінку і сказав би що так не правильно і не можна. Але сердцю дійсно не прикажеш, як виявилося.
Поліпривіт всім• 25 ноября 2024
Ответ дляФокус-Покус
О, звісно дружина молодша. Гратися вам з ним, поки дружина дозволить. Воно ж знаєте , як в житті: то нервує чоловік до крику, і чоловік в цей період шукає де парити качан в іншому місті. А потім розумієш: та ні мій же крутий який, і давай пристрасть проявляти. То вже і коханка не потрібна. Так, що не ревнувати треба, а молитися на дружину , щоб чоловік подовше дружині був огидний))
Ви ж знаєте, хто в родині шия, а хто голова? Нажаль в цій ситуації головні персонажі вони, а ви крайній правий лебідь в останньому ряді.
А я думаю, шо это жены бегают и визжат на любовниц
А то все главная роль
Забавная роль
А то все главная роль
Забавная роль
Поліпривіт всім• 25 ноября 2024
Ответ дляБесбардак
Тут почему-то все думают, что любовницы хотят любовников от жены увести. Всегда для меня было загадкой это мнение
Жёнам кажется что их супруг ещё для кого-то сокровище
Хачапууури• 25 ноября 2024
Ответ дляБесбардак
Чего это?
Ну как это чего? Любовницам такую лапшу обычно вешают, а те верят.
Бесбардак• 25 ноября 2024
Ответ дляХачапууури
За всех не знаю, сорри. Мне не вешали
Бесбардак• 25 ноября 2024
Ответ дляХачапууури
Хороший ник у вас, пойду хачапуриков ленивых намучу))
Хачапууури• 25 ноября 2024
Ответ дляБесбардак
Ух ты, я не заметила.) Теперь тоже захотелось.)
Дама_из_рекламы• 25 ноября 2024
Ответ дляМаруська Му
Спит с вами, имея 40летнюю жену?
40 45 49 все равно уже.
Дама_из_рекламы• 25 ноября 2024
Ответ дляБесбардак
У моего бывшего любовника тоже жена младше нас на 10 лет
И что? Мужики изменяют и тем жёнам кто на 20, 30 лет моложе
Дама_из_рекламы• 25 ноября 2024
Ответ дляФокус-Покус
А если бы любовнице было 20?
Дама_из_рекламы• 25 ноября 2024
Ответ дляМаруська Му
Да ладно
Особо большой разницы нет. Это ж не 30 и 50. 45. Лично мне 27 скоро, для меня мужики, что 40, что 49 старперы. Женщины получше выглядят. Но ...
Бесбардак• 25 ноября 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
И ничего. Я знаю.
Маю рацію• 25 ноября 2024
Ответ дляБешене сарі
Та шо там ревнувать, він же з дружиною не спить, живуть чисто як сусіди.
Или жена смертельно больна и он живёт с ней из жалости. А автора ахает , не потому что кобель, а по большой и чистой любви.
Дама_из_рекламы• 25 ноября 2024
Ответ дляБесбардак
И ничего. Я знаю.
К чему тогда такое удивление. Они просто хотят новых и все, пусть старше, младше и тд, только бы другая.
Маю рацію• 25 ноября 2024
Ответ дляМост_Устал
Так это глупость, а не любовь ). Вы влезли в чужую семью и ещё к жене ревнуете ?Может вам к психологу сходить, ваши психологические проблемы решить ?
Маю рацію• 25 ноября 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
А если бы любовнице было 20?
20 летняя не ревновала бы 45 - летнего папика к жене. Ей бы от такого старпёра только деньги были бы нужны).