Мост_Устал• 25 ноября 2024
Питания до коханок? Чи ревнуєте ви коханця до його дружини?
Питання до коханок… Чи ревнуєте Ви свого коханого до дружини? Мені 49 років, закохалась, як підліток. Не можу взяти себе в руки і не ревнувати…
Душа компанії• 25 ноября 2024
Ответ дляСарафанное радио
Ой да ладно! ВИ реально думаєте що дружині було б то краще??? Дружині 40+, майже все життя не працює, живе у своє задоволення, він її забезпечує і вона буде шалено щаслива коли він ’чесно розлучиться’ із нею і вона на підпенсійному віці залишиться сама без роботи і засобів для існування?
То ван повинна молитися аби він так не зробив. Їй значно краще аби він десь парив свій качан ніж її ’чесно’ покинув.
Кожному своє. Мені не підходить щоб парив качан, мені 43 роки. Він про це знає, що якщо що, він мене ніколи в житті більше не побачить
Сарафанное радио• 25 ноября 2024
Ответ дляДуша компанії
Це все працює якщо ви для нього маєте цінність, але якщо типу ’зручна річ в хаті, що готує та прибирає’, то якби фіолетово, ну не побачить і не побачить. Мій колишній чоловік тільки зрадів коли я запропонувала розлучитися, йому не треба було приймати рішення між мною та коханкою.
Душа компанії• 25 ноября 2024
Ответ дляСарафанное радио
Так, це теж правда( шкода що Вам довелося через це пройти, співчуваю і сподіваюсь що у вас зараз все добре і ви знайшли людину з якою можете бути щасливою