Губи до вух• 25 ноября 2024

Українська версія Сватів

Чи хотіли б,щоб зняли українську версію серіалу свати ,без російської та будь якої іншої пропаганди? Якщо так,то хто б на яку ролі на вашу думку з Українських акторів підійшов б найкраще.

На ролі Юрія Анатолійовича (зая) як на мене найбільше підійшов би Стас Боклан

Можливо не зараз,а взагалі.
Ненька наша• 25 ноября 2024
Ответ дляГуби до вух
Я взагалі не розумію,що ви хочете .Ви пишите як то начебто я маю на увазі,що в сватах не має пропаганди

Я МАЮ НА УВАЗІ ЗНЯТИ СВОЮ ВЕРСІЮ БЕЗ ПРОПОГАНДИ
Снять свою версию со своей новой пропагандой? Типа у нас не говорят на русском например? Из-за этого принципиально не смотрю холостяк 13

Треба ось так• 25 ноября 2024
В нашій країні і без таких серіалів вистачає тупості і дибілізма. Тому не варто знімати такий непотріб, на мою думку