Допоможіть знайти• 25 ноября 2024
Чи можливо відхреститися від свого роду?
В нашому роді всі жінки не щасливі. Всі. Всі розлучені, і знайти пару не можуть. Чи можливе відхрещуватися від свого роду? Бо боюсь що і на дитину це перейде. І які наслідки, якщо це можливо? І головне де і як? Ні в кого в роді немає щастя, ні щасливої родини.
НеГолосую• 25 ноября 2024
Я бы тоже хотела бы от своего рода отказаться,но потому что я изгой в своей семье .
Перемелица• 25 ноября 2024
Сначала найдите причину. Возможно у женщин вашего рода есть Сила, которую они отвергают и пытаются строить полноценные семьи, а у них другая задача.
А вообще можно, да
Допоможіть знайти
• 25 ноября 2024
Ответ дляНеГолосую
В нас ситуація інша. Всі розлучаються і пару знайти не можуть після. І щастя немає.
энциклопУдия• 25 ноября 2024
А что так можно? Как это работает? В полночь на перекрестке через левое плечо три раза плюнуть надо?
Допоможіть знайти
• 25 ноября 2024
Ответ дляПеремелица
А вообще можно, да
Дякую за відповідь. Я не знаю навіть. Всі в дуже поганих стосунках де бʼють або пʼють. Кожна, просто кожна жінка нашого роду, а потім вона сама.
Якщо можливо - які наслідки? Чи погано це? Чи можливо цим перервати цей ланцюг? І як…
Допоможіть знайти
• 25 ноября 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Не думаю, що це так просто. Але багато від кого чула, що таке реально. Бо в багатьох є таке що в роді такі ситуації по жіночій або чоловічій лінії.
Місячне Сяйво• 25 ноября 2024
При чем тут род, гомном не нужно быть и все у вас будет ок.
От кармы не сбежите
Перемелица• 25 ноября 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Если на роду есть проклятия, какие-то программы, а разгребать все это нет желания, сил и прочего, то иногда лучше отсечь себя от Рода. Последствий каких-то страшных нет, просто за вами не будет ваших предков, их программ но и их защиты, если таковая имелась. Но просто потому что вам хочется и кажется, так лучше не делать.
Ищите практика, делайте диагностику, смотрите в чем причина, а там уже, если все в роду плохо, тогда уже отсекайте себя от него
MargaretBlackTaro• 25 ноября 2024
Теоретически это называется родовым проклятьем. Возможно есть сущность, которая передаётся по роду и следит за вашей расплатой. А возможно банально психологические проблемы. Ищите специалиста, спрашивайте у знакомых кто где был. Отрекаться от рода не советую, потому что вы убираете не только сторону проблем, а и сторону защиты и поддержки рода
Чудо в декрете• 25 ноября 2024
21 век на дворе
Проблема баб вашего рода в том, что .... они не умеют выбирать нормальных мужиков. Фсьо
А не выбирают нормальных, потому что дуры и с головой проблемы. Потому что воспитывались такими же дурами, которые нормальному научить не могли. Потому что видели пример плохих взаимоотношений родителей и подсознательно искали такого же партнёра. Потому что считают психологию хернёй, а вот магию и мистику - нет
Допоможіть знайти
• 25 ноября 2024
Ответ дляMargaretBlackTaro
Тобто теоретично може стати ще гірше?
Руда ліса• 25 ноября 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Якщо п´ють або б´ють, то біда у вас, у вашій самооцінці, а не в роді
До психологів йдіть і виходьте з стану жертви, а не сходьтеся з першим зустрічним
Борисфенка• 25 ноября 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Почніть із себе - оголосіть, що у вас буде щаслива жіноча доля. І зробіть це.
Перепони у вигляді поганої погоди, великої зайнятості на роботі і мішка побутових справ ігноруйте.
Забула додати, кожна жінка - відьма, ви сама собі можете наворожити все, що схочете.
Допоможіть знайти
• 25 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Моя доля вже так склалась нещасливо(…
Дякую за відповідь.
культУра• 25 ноября 2024
Я згодна з рудою лісою. Це більше про психологічні проблеми. В мене теж таке в сім’ї як у вас автор. Завдяки роботі над собою бачу чому саме це все коїться. І це не прокляття. Це зроблений жінками вибір. В моєї мами установка «всі мужики козли» і треба терпіти, бо така її жіноча доля.
Бабусь до уваги не беру, бо тоді часи інші були, післявоєнні. Сестри теж хвилювались щоб заміж вийти скоріш, своїх помилок наробили.
Я всі ті помилки бачу і вчусь на них. Звичайно не завжди все гладко, але з алкашами і абюзерами я не звʼязуюсь.
Борисфенка• 25 ноября 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Моя доля вже так склалась нещасливо(…
Дякую за відповідь.
Вам 98 років?
Борисфенка• 25 ноября 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
28)
Я не люблю матюкатися, але далі всі слова непечатні.
********* ****** ********* ****
Руда ліса• 25 ноября 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
28)
А у скільки ж років по вашому складається доля в щасливих людей?
Алина-1240• 25 ноября 2024
А род к вам причем?увидели деструктивный паттерн женского поведения у матери и кого еще там,и делайте и поступайте по другому
Допоможіть знайти
• 25 ноября 2024
Ответ дляАлина-1240
Вся родина в однаковій ситуації , немає не розлученої або самотньої
Все по жіночій лінії від пра пра …
MargaretBlackTaro• 25 ноября 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Тобто теоретично може стати ще гірше?
Да. Потому что как правило человека оберегает именно его род. Богу и дьяволу мы нахер не упали, извините за выражение) Наши предки заинтересованы в нашем благополучии, и то не все. Если преобладает негативная программа, тогда конечно будет казаться, что есть только плохое, но если есть руки/ноги, крыша над головой, разум, то всё равно защита есть и не всё так плохо, как могло бы быть
Допоможіть знайти
• 25 ноября 2024
Ответ дляMargaretBlackTaro
Дякую за відповідь. Тоді не знаю як бути. Бо кажу ж , від пра пра пра бабусь по жіночій лінії розлучені всі абсолютно
Допоможіть знайти
• 25 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
********* ****** ********* ****
Повірте я стільки вже пережила.. ох( і сама теж розлучена так само
Алина-1240• 25 ноября 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Все по жіночій лінії від пра пра …
Естественно одинаковая,ученик подобен учителю
MargaretBlackTaro• 25 ноября 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Вам уже написали и не только я, ищите практика, разбирайтесь в чём именно ваша проблема. Вам сходу никто так не скажет
Борисфенка• 25 ноября 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Не повірю. Життя довге і непередбачуване. Те, що ви вибрали не того чоловіка і з останніх сил терпіли знущання - лише ваша помилка молодості і байдужість родичів. Не робіть так більше, зробіть висновки і починай спочатку.
ИграйМойГормон• 25 ноября 2024
Просто жінка,яка сама так жила, так само виховує свою доньку. : терпи, бо так треба. От і весь секрет
Допоможіть знайти
• 25 ноября 2024
Ответ дляMargaretBlackTaro
Дякую за відповіді. Я шукала, але траплялись одні шарлатани. Де їх шукати я уяви не маю
Допоможіть знайти
• 25 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Таке саме було в мами, потім в бабусі, потім в мами бабусі і так ще декілька поколінь.
Життя значно мене покидало, а саме цього року. Ще й здоровʼя підвело дуже