Ленивица-красавица• 25 ноября 2024
Не можу знайти деталь до kia sorento 2012 р. порадьте
Де можна знайти америк.комплектуючі? Потрібна передня пружина. В колесі тріснуло, сказали шукати пружину. А її немає ніде. Об*їздила вже певно 10 СТО. Можливо хто має знайомих в СТО, хто може дістати американські деталі?
Дякую
Да, я блондинка!• 25 ноября 2024
Зачем ездить по сто? На пружине есть код, забиваете в гугл и вам выдает кучу продавцов.
Ленивица-красавица
• 25 ноября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
мені машину не розбирають. код я не знаю, бо не можу подивитись. машина стоїть. сказали - ’шукайте пружину до машини 2012р, але навряд чи її знайдете’
Да, я блондинка!• 25 ноября 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Значит едете на другое сто. Где разбирают машину и помогают найти и купить деталь.
Ленивица-красавица
• 25 ноября 2024
Ответ дляvinika
Сайт Док.юа они по вин коду подбирают
дякую за пораду
.
Ленивица-красавица
• 25 ноября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
вже до 10 СТО об*їздили(( порадьте гарне сто, де не відшиють. Бориспіль бажано. Київ
Ленивица-красавица
• 25 ноября 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
098 770 5818 гранд партс
Дякую
Ленивица-красавица
• 25 ноября 2024
Ответ дляvinika
Сайт Док.юа они по вин коду подбирают
немає і тут
Весотехник• 25 ноября 2024
Это меня ждет наверное , еду в 16.00 на сто чек светится в фольксвагене, сегодня проверят еще раз и сказали менять какую то фигню но она дорогая, вот и гадаю дорогая это сколько( завидую кто новые машины берет, у меня моя помощница 2013 года