З понеділка на дієті• 25 ноября 2024
Заблокувати шефа
Дівчата, це норм заблокувати колишнього шефа на всіх номерах, якщо ми більше на працюємо разом, але можливо десь колись по роботі ще перетинемся.
З понеділка на дієті
• 25 ноября 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Можете заблокировать. Потом разблокируете, если пересечетесь).
Дякую)Сподіваюсь, що ні, але сфера дуже вузька.
З понеділка на дієті
• 25 ноября 2024
Ответ дляМушля з Криму
А він навіщо Вам надзвонює, що доводиться блокувати?
Мені просто приємно заблокувати неприємну людину.Аж легше стало)
Мульйонерша• 25 ноября 2024
да, конечно , это нормально и даже полезно чистить пространство от токсиков и неадекватов, если он такой)
Поумничка• 25 ноября 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Я заблокувала автор, бившого непріємного шефа, не жалкую..
Безпорадна Кроко• 25 ноября 2024
Я заблокировала неадекватную начальнице с работы. А что в этом такого?
З понеділка на дієті
• 25 ноября 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Нічого, просто приємно що я не одна так зробила🤭