Луноходик_Ик• Изменено 25 ноября 2024

Електрика для комерції дорожча. здаю подобово - мені кажуть шо в мене тариф має

Має бути 11 грн/квт
Здаю лише влітку
Інший період не здаю свій будинок… сказали зняти вивіску з назвою будинку бо платитиму як комерцію
Цікаво.. а ті хто квартири здають подобово - вони теж платять по 11 грн? Чи вивіски не вішаєте?
Щира українка• 25 ноября 2024
Они правы. Ещё и штраф могут за вывеску наложить.
автор Луноходик_Ик • 25 ноября 2024
Ответ дляЩира українка
Та в глухому селі… здаю чисто щоб за комуналку на цілий рік назбирати
Бавовна• 25 ноября 2024
Так а вивіску узгодили? І у вас же не квартира
Щира українка• 25 ноября 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
И шо??? Хоть на луне. Вас ваши соседи и сдадут повторно.
Спішу - перекидаюсь• 25 ноября 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
А яка різниця? Закони всюди однакові. А то ви хочете комуналку як населенню, а вести бізнес.
автор Луноходик_Ик • 25 ноября 2024
Ответ дляБавовна
Вивіска від руки
Я просто написала «у Олени з номером тел»
Щоб знаходили мій будинок
Бавовна• 25 ноября 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Вивіска від руки
Щоб знаходили мій будинок
Так а хто сказав? У вас ФОП?
Щира українка• 25 ноября 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Вивіска від руки
Щоб знаходили мій будинок
Это нарушение . Снимайте, бо там такой штраф,шо ваша аренда его не покроет
Бавовна• 25 ноября 2024
Вивіска від руки. .ще ШІ задійте
автор Луноходик_Ик • 25 ноября 2024
Ответ дляБавовна
Вивіска від руки. .ще ШІ задійте
Ші?
Блискавка• 25 ноября 2024
Знакомая сдает квартиру под офис. Вывела ее с житл фонда и ком , как для юр лиц. Если сдаешь просто семье, то ком обычная
автор Луноходик_Ик • 25 ноября 2024
Ответ дляЩира українка
Йолки
Можете приблизно сказати яка ціна
автор Луноходик_Ик • 25 ноября 2024
Ответ дляБлискавка
Просто сімї
Бавовна• 25 ноября 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Йолки
Можете приблизно сказати яка ціна
А хто у селі вас здасть?
Щира українка• 25 ноября 2024
Ответ дляБавовна
А хто у селі вас здасть?
Соседи. Проверяющие же откуда то узнали про вывеску у автора
автор Луноходик_Ик • 25 ноября 2024
Ответ дляБавовна
А хто у селі вас здасть?
Там кожна хата здається
У марини
У насті
У матільди
Там всі здають
Але в мене хата не стара а нова- двір з туями
То вони думають шо в мене комерція
Бавовна• 25 ноября 2024
Ответ дляЩира українка
Як від руки вивіску можна зробити? Цирк
Николай-b526• 25 ноября 2024
правильно, даже в отдельностояем гараже узаконенном а не кГК - тоже считают как комерция...
автор Луноходик_Ик • 25 ноября 2024
Ответ дляЩира українка
Так там клжен сусід здає
Треба бути тормозом щоб не здати хату коли є запит
Там селяни так і вижавають
автор Луноходик_Ик • 25 ноября 2024
Ответ дляЩира українка
Це електрики по селу їздять і шукають кому всунути тариф 11 грн
Щира українка• 25 ноября 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Йолки
Можете приблизно сказати яка ціна
Я не знаю расценки вашей местной власти, но в киеве это обошлось в 42 тысячи. Официально. Оплата через банк.

Я сдаю помещение. Раньше там снимали и вывеска не нужна была. Прошлым летом сняли новые люди. Повесили вывеску. Через пол года пришли проверяющие Голосеевской администрации и выписали штраф. Без предупреждения.
Щира українка• 25 ноября 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Так там клжен сусід здає
Там селяни так і вижавають
Вот ваши конкуренты и сдали вас.
ДинамоКит• 25 ноября 2024
Якщо б ви вивели приміщення в нежитлове, тоді так, встановлюється тариф як для комерції. Ви можете здавати приміщення в оренду без створення фоп, як приватна особа, це не заборонено. Подробиці по оподаткуванню можете глянути на сайті дпс, там купа роз´яснень.
автор Луноходик_Ик • 25 ноября 2024
Ответ дляДинамоКит
Та ні
Житловий будинок
автор Луноходик_Ик • 25 ноября 2024
Ответ дляДинамоКит
Але це ваажається комерцією якщо я здаю житловий будинок не фоп
ДинамоКит• 25 ноября 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Здача в оренду такий вид діяльності, де не обов´язково створювати фоп/юр особу. У вас житлове приміщення тож і тарифи житлового приміщення.
Stepa_nida• 25 ноября 2024
’Кажуть’ - а хто каже?:)
автор Луноходик_Ик • 25 ноября 2024
Ответ дляStepa_nida
’Кажуть’ - а хто каже?:)
Електрики
автор Луноходик_Ик • 25 ноября 2024
Ответ дляДинамоКит
Не можу знайти цю інфу
Тобто якщо в мене житловий будинок у мене і тарифи будуть для житлового будинку, чи так такі тарифи як для готелю
Анонім Перший• 25 ноября 2024
Так у вас готель чи не готель?
Є різниця чи здаєте ви приміщення, тут - можна, чи ведете господарську діяльність і у вас міні готель.