Щебетушка• 25 ноября 2024
Як вам вірш? Нахлинуло
Інакше шепчуть трави, і спить туман у полі:
В їх снах — таємна сутність і спокою мета.
Чи можемо збагнути природи вічну волю? —
Людина в своїх втратах все прагне вороття.
Інакше сходить сонце і плаче в синіх ріках,
Ніж в наших темних мурах тривожний звук жалю.
Ми — в’язні своїх болів, де смуток в серці дикий,
А в них — мовчання часу, де вічність на краю.
Співають сиві хмари, обіймаючи вершини,
І місяць п’є з потоків розлиту срібну тінь.
А світлу нічну пісню заснулі верболози
Шепочуть в ритмах вітру, де тиша — їхній грім.
О скільки в тиші мудрості, в глибинах безвідповідей,
О скільки ми не чуєм природи ніжний дзвін!
Інакше плачуть зорі, інакше грає небо:
В їх музиці — безкрайність, у нас же — тільки дим.
Співають сиві хмари, обіймаючи вершини,
А світлу нічну пісню заснулі верболози
Інакше плачуть зорі, інакше грає небо:
Котомафия• 25 ноября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Не зашёл стих
Тяжёлый в написании и для прочтения
Теж так вважаю. Наче гарні слова і зміст, але те, як написано, рима - все важко, не сприймається як вірш
кураГАЛЯ• 25 ноября 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
Шел я мимо Мавзолея из окошка вижу х...й, это мне товарищ Ленин шлет воздушный поцелуй!
Этот лучше стих
Пекельнi Борошна• 25 ноября 2024
Красиво слова сплетаються, но суть вообще не поняла с первого раза, а второй уже и лень читать
Леди Г• 25 ноября 2024
Намагалися накрутити красивих слів, а насправді чимало штампів, суржик і збивається ритм. Якщо пишете суто для себе, ну, пишіть - як терапія, хобі... Як література - не тягне.
Ждун с Нибиру• 02 декабря 2024
Якщо ви хочете, щоб ваш вірш по-справжньому оцінили, то ви прийшли не за адресою. Тут люди заздрісні, злі, ображені життям. Я, звичайно, пишу не за всіх, але їх тут більше половини таких.
Який би не був чудовий ваш вірш, вони все одно наставлять негативних смайликів і напишуть негативних коментарів.