Блакитне небо• 25 ноября 2024

Порадьте фільм

Лежу в лікарні. Порадьте фільм, будь ласка.
Не мелодраму, не кровожерливий, не жахи, не занадто заплутаний, не комедію, фентезі та наукову фантастику також не хочу.
Щось цікаве, на Ваш погляд.
Завчасно дякую.
Сметчица• 25 ноября 2024
Тиха ніч, 2002 р,США

Зрадорозганячка• 25 ноября 2024
День труда
Мамзелькіна• 25 ноября 2024
Не мелодраму, не кровожерливий, не жахи, не занадто заплутаний, не комедію, фентезі та наукову фантастику ....документальные смотрите - анатомия - вам в больнице будет полезно
Сокодавка ще та• 25 ноября 2024
Air: Большой прыжок
Галя-краля• 25 ноября 2024
Я не поняла, какой вам жанр нужен)?
В танке• 25 ноября 2024
А що вам цікаво? Ви ж всі жанри перелічили, що вам не рекомендувати 🤷‍♀️
Можу порекомендувати серіал Операція Сатана, цікавий про закриті підприємства оборонної промисловості. Але вибачте, він кацапський
Гарний фільм Хороший год
З нового раджу подивитися Одинокі вовки з Клуні та Пітом. Вони красавчики
Із старого - Одинадцять друзів Оушена. Теж з Клуні та Пітом, бо вони красавчики
Для настрою я іноді дивлюся Пʼятий елемент з Брюсом Уілісом і ще люблю Скарби нації з Фордом

Є новий серіал Високий потенціал, але там трохи про вбивства
Та не реву я• 25 ноября 2024
Правила виноделов, старенький но классный
В танке• 25 ноября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Тоді вже класику жанру Доктор Хаус. До речі я багато серій встигла передивитись поки 3 дні після лапароскопіі лежала
Галя-краля• 25 ноября 2024
Ответ дляВ танке
Гарний фільм Хороший год

А разве сокровища с Фордом, а не Кейджем?

Мочалкин блюз• 25 ноября 2024
Автор, здоровья Вам
Талантливый мистер Рипли
Великий Гэтсби
В танке• 25 ноября 2024
Ответ дляГаля-краля
Звісно з Кейджем, то я переплутала. Дякую
Галя-краля• 25 ноября 2024
Ответ дляВ танке
Гарний фільм Хороший год

Там из новинок вроде есть похожий по жанру фильм, видела рекламу. Анчартед: на картах не значится. может вам интересно будет.
В танке• 25 ноября 2024
Ответ дляГаля-краля
Дякую, подивлюся. Я зараз підсіла на серію французьких стрічок «Вбивство в …». Повнометражні фільми, не повʼязані між собою. Вчора дивилась Вбивство в Коньяке. Але вони російськомовні, розумію що не всі готові до цього. Та й автор просить щось легке б а там все ж таки про вбивства
Ваша прЭлесть• 25 ноября 2024
Я недавно подивилась Дівчина з татуюванням дракона, старий, але класний
ПушАпница• 25 ноября 2024
Пэд Мен
автор Блакитне небо • 25 ноября 2024
Дякую всім. Виробництво непринципово
Піду читати що про що
Накидуйте ще. Тема завжди цікава
Ms. Любмая жена• 25 ноября 2024
Ответ дляВ танке
мы с мужем вдвоем лежали в инфекционке и тоже его смотрели)) шикарный! столько лет уже прошло!
Галя-краля• 25 ноября 2024
Ответ дляБлакитне небо
Дякую всім. Виробництво непринципово
Піду читати що про що
Накидуйте ще. Тема завжди цікава
Так шо кидать-то)? В какую степь)? Новое\+-\ старое\ретро..
Например ’Прогулка в облаках’ романтика с молодым Ривзом, но попадает под мелодраму вроде, а вы не просили) Так вообще по списку вашему жанров то и не осталось)
Галя-краля• 25 ноября 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Это можно к детективам тоже отнести, только с медицинским уклоном и к драме и комедии))
А вообще, хороший был период, много тогда сериалов интересных детективных создали
Касл
Менталист
Обмани меня\теория лжи
Шерлок
Элементарно

Не будь КакСвета• 25 ноября 2024
Ответ дляТа не реву я
Это шедевр. Каждые новогодние праздники его пересматриваю
Lizavel• 25 ноября 2024
Ответ дляБлакитне небо
Дякую всім. Виробництво непринципово
Піду читати що про що
Накидуйте ще. Тема завжди цікава
Тайна в ее глазах
Мамзелькіна• 25 ноября 2024
Ответ дляБлакитне небо
Дякую всім. Виробництво непринципово
Піду читати що про що
Накидуйте ще. Тема завжди цікава
Бортпроводница
Мастер Класс• 25 ноября 2024
мне понравился граф монте кристо (2024)
обожаю французкие комедии , из недавнего - неожиданные связи
Педиатор_я• 25 ноября 2024
Ответ дляГаля-краля
Хороший фильм. Особенно интересно, если были в Барселоне
Все буде• 25 ноября 2024
Ви майже все заперечили
Ну дивіться тоді прогулянки з динозаврами чи порно)))
Уходя дверю не хлопать• 25 ноября 2024
Облачный Атлас
автор Блакитне небо • 25 ноября 2024
Ответ дляLizavel
Тайна в ее глазах
Доречі, я дивилась, а фінальну сцену, де пояснення - не додивилась. А зараз вже якось нема бажання передивитись.
Поясніть, будь ласка, в чому справа там. Дружина грала ту «типу коханку»?
Lizavel• 25 ноября 2024
Ответ дляБлакитне небо
Спойлер!
Да,она поменяла контакт любовницы в телефонной книжке на свой и переписывалась с мужем,а ’любовница’ и знать не знала

Посмотрите фильм: Рай земной
ПушАпница• 26 ноября 2024
Мадам Си Джей Уокер