Я в порівнянні з ним нищеброд, але все одно треба на Новий рік щось дарувати. Відносинам 4 міс, на НР буде 5. Зламала собі голову, як не осоромитись? Бо він бренди носить і тільки apple користується...
Може, є якісь ідеї? Бюджет 1тис, максимум 2тис грн
ПС Розлучитись бігом до Нового Року не пропонувати! )))
Дуже дякую!
MarinaMiropolskaya• 25 ноября 2024
Ответ дляYull
Личный, так и не соседу дарится, не?
Они не живут вместе, как я поняла. Он не муж, не бойфренд, просто встречаются. Поэтому подарок в виде рубашки будет странным. Он может его даже вернуть.
Ответ дляDreamfix
у нього висока посада, він любить костюми, сорочки, і він німець
Продают в магазинах корзины с Рождественским набором. Там уже собраны продукты для новогоднего стола. И вообще, в Европе не принято дарить дорогие подарки. Обычно дарят что- то символическое.
Его Святейшество Байрактар• 26 ноября 2024
Ответ дляDreamfix
на щастя, ви помиляєтеся
він і розуміє, і балакає, і мене заставляє державною говорити
Абьюзер
Зрозуміло