Тишком нишком• 25 ноября 2024

Як мене задовбали ці уроки!

Дочка в 6 класі звичайної школи. Домашні завдання я повинна кожне контролювати, бо сама все вона не зробить. Постійно нагадую: " роби дом завдання". А їй - то поїсти, то в туалет, то ігри в чатах з однокласниками. І це розтягується все до 23 години. Вже набридло: приходиш з роботи і уроки ще вчи😭.
Чому я не така була? Мама ніколи не контролювала, бо знала, що я сама все зроблю.
Ваші діти самі все вчать? Поділіться досвідом
Зоряний Шлях• 25 ноября 2024
Младший сам, старшая вообще ничего не делает, кроме блинов, вот ем их как раз.
Не гоню• 25 ноября 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Ой, прям как у меня, вот только и блины уже ей лень жарить)))
автор Тишком нишком • 25 ноября 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
У мене якраз старший зараз студент, сам вчив після 5 класу. А тут - капець, нічого не хоче
Морковку дай• 25 ноября 2024
Не перебільшуйте
Ще й 9 нема, а ви вже на совєтчіці
Значить не так все погано з уроками))
Зоряний Шлях• 25 ноября 2024
Ответ дляНе гоню
Лучше бы было лень, а то теперь нажралась на ночь, а во мне и так уже лишних жиров дофига🙈
ПробілНеПрацює• 25 ноября 2024
Дитина сама все робила. З іноземної мови допомагала репетитор, оцінки не важливі. Вже вступила в гімназію за кордоном. Ніколи я уроки не робила. Вчилась середньо - і то норм
Не гоню• 25 ноября 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Я с сегоднешнего дня на марофене, никаких поблажок))))) А то уже жир трест))
Зоряний Шлях• 25 ноября 2024
Ответ дляНе гоню
И мне пора. Давно. А сколько платите? И на сколько человек?
автор Тишком нишком • 25 ноября 2024
Ответ дляМорковку дай
Не перебільшуйте
Ще й 9 нема, а ви вже на совєтчіці
Значить не так все погано з уроками))
Ну дякую, ще все попереду😆 а я не можу лягти і серіал подивитися через ці уроки
Тундиринда• 25 ноября 2024
7-й клас...те саме, хлопець. Якщо тема нова додому задаеться, то доки не поясню, не розумiе, навiть читати не хоче правила.
автор Тишком нишком • 25 ноября 2024
Ответ дляТундиринда
Ох тяжко..я ж до 11 класу не витягну шкільну програму
Не гоню• 25 ноября 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Заплатила 500 грн за месяц. Меню полное, тренировки, лекции по похудению и куча всякой информации. По людям там много, вся информация идет в телеграмм канале, что нужно делать каждый день или приложение в телефоне. Замеры нужно делать каждую неделю и регулировать калораж если нет сдвигов)
Морковку дай• 25 ноября 2024
Ответ дляТишком нишком
Материнство воно таке…
Не до серіалів зараз)
Тундиринда• 25 ноября 2024
Ответ дляТишком нишком
та ми йдемо в коледж пiсля 9
Зоряний Шлях• 25 ноября 2024
Ответ дляНе гоню
А тарелки и отчеты? Я была на марафоне в доказовых, то капец с их отчетами был.
Не гоню• 25 ноября 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Такого нет, если покупать тариф дороже то там канал с куратором и там все скидывают но это по желанию и общение там. А мне и этого достаточно.
Дуже дуже вумна• 25 ноября 2024
Ви самі так навчили. В мене діти з 1 класу роблять самі, в 21 год в них відбій
Лепетун• 25 ноября 2024
Всю школу до 9 кл я тянула на себе полностью. Сейчас 1 курс колледжа, то уже половину только помогаю. Но в колледже и легче.
Зоряний Шлях• 25 ноября 2024
Ответ дляНе гоню
Для меня не проблема сфоткать тарелку, но когда ежедневно сто человек начинают сбрасывать свои тарелки, а организаторы комментировать, то у меня поднимался кортизол)) лично мне не зашло, а вот меньшие группы пока не тягу материально
Не гоню• 25 ноября 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Я тоже не хочу, тут наоборот такие группы дороже))) Я в самой обычной, сама себя контролирую)
KinderPingvi91• 25 ноября 2024
Така ж сама ситуація!
У мене вже скоро око почне тіпатись!
У мене син! Також 6 клас. Ніякі погрози не діють.
Кричить що йому начхати на погрози і на мене разом взяті! Я вже літру сльоз виплакала😥
Чарочка діда• 25 ноября 2024
Син у 5 класі. Сам робить д/з.
Синди Кроуфорд• 25 ноября 2024
Ответ дляТишком нишком
Знаєте, я так довчилася з дитиною, що він захворів на хроніку і я. Ледь за два роки вишкрчьались. Хер забила, рік нічого не робив. З меншим до 4 класу, далі катастрофа, в 7 почав вчитись. Проводжу тільки бесіди. Нема сил, як буде так буде, школа це майбуть саме страшне що з нами сталося