Ліплю вареники• 25 ноября 2024

У кого діти не ходити до садочку та на розвивашки?

Як себе почували в першому класі? Чи швидко почали освоювати програму?
Я почала водити дитину на розвивашки на години 2-3 дитина почала постійно хворіти, займаємося вдома. Але мені здпється, що цього мало
Пишу_граммотно!• 25 ноября 2024
А скільки дитині?
автор Ліплю вареники • 25 ноября 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
А скільки дитині?
4,6 років
Білка в колесі• 25 ноября 2024
Я не водила, але дитина постійно спілкувалася з однолітками
Анонимарик• 25 ноября 2024
Мій не ходив.
Нормально пішов в школу, зараз відмінник.
Уроки, до речі, сам завжди робив)
Анонимарик• 25 ноября 2024
Ответ дляЛіплю вареники
4,6 років
В садок ходить?
Пишу_граммотно!• 25 ноября 2024
Моїй 3.8, зараз у садочку малюють, вирізають щось, вчать віршики і пісні, цифри. Можна таке і вдома робити, якщо вам не лінь. Донька теж хворіє часто, вже і ротавірус підхопили за 3 місяці((
автор Ліплю вареники • 25 ноября 2024
Ответ дляАнонимарик
В садок ходить?
Ні, не ходить. Державні садочки переповнені стоїмо на черзі. Можливо і до школи не встигнемо сходити
автор Ліплю вареники • 25 ноября 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Так, оце таке ми робимо. Я ще хвилююся як в подальшому буде комунікація з однолітками
Анонимарик• 25 ноября 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Нормально все буде
Моя сестра сиділа з донькою вдома аж до школи.

Така дівка виросла) розумниця, красуня)
После шести ни-ни• 25 ноября 2024
Ответ дляЛіплю вареники
За год до школы запишете при школе на подготовку. И нормально пойдет
Видна міленіалка• 25 ноября 2024
Я не ходила нікуди. На початку першого класу було складнувато, потім всіх догнала і перегнала)
маминаБубочка• 25 ноября 2024
Я не ходила. Батьків задовбала з тим читанням так, що мама сама мене навчила читати, щоб відчепилась (о, як я її тепер розумію!!!). А так - ніяк не повпливало, я садок терпіти не могла і що там взагалі робити не розуміла)
Катруся 777• 25 ноября 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Моя практично не ходила в садок, але багато гралася з дітьми на майданчику. На розвивашки пішли мабуть перед 1 класом, місяців на 3-4. Все нормально в неї, головне щоб дитина не була постійно дома і спілкувалася з друзями хоч на вулиці. Щоб був хоч якийсь досвід спілкування,тоді проблем не буде.
Вічний двигун• 25 ноября 2024
Сын почти не ходил в сад, все время болел. Сама с ним занималась много, на подготовку не ходил. В 1 класс пошел подготовленным, наверно даже слишком)). Во дворе много с детьми общался, с друзьями, на футболе, поэтому проблем с общением на было. Сейчас 5 класс, отличник, спортсмен, мистер популярность класса))
Цирк на дроті• 25 ноября 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
в мене дитина не ходить в садок, я б залюбки всі ці заняття робила б вдома, але зі мною не хоче. зі мною хоче дуркувати. а як шось робимо (ліплення, малювання, аплікації) як шось не виходить то все летить шкереберть 😵‍💫
воджу на заняття, там прям зразковий учень))
Тирамісу на терасі• 26 ноября 2024
Ответ дляЛіплю вареники
4,6 років
Я работала в саду. Потому ребенок в сад НЕ ходил. Были активные игры дома, устраивали домашние ’концерты’ учили стишки, песни, танцы.. играли в представления и ребенок учился быть в центре внимания.. это было регулярно. + секции, кружки.. бассейн, обучение плаванию, велосипед, мяч, активные игры - учились сами. Подготовка к школе - дома на расслабоне.. чтобы не отбить желание учиться (у 80% детей желание учиться обивается ДО школы крайне неправильным подходом к обучению - это статистика) потому школа - это был праздник! Море радости и интереса.. уровень коммуникабельности был высоким (ребенок не затурканый, не дерганый, нервы никто не трепал.. ) так что школа была принята на ура.. а потом оказалось что и показатели по учебы высокие.. лучшие в классе. Главное,
- здоровье
- крепкие нервы!
- отличная самооценка!
- повышенный интерес ко всему и к учебе!
- умение не теряться и искать выход!
- если что-то пошло не так - навык не огорчаться!
Это надо воспитать ДО школы...
Тирамісу на терасі• 26 ноября 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Ребенок умеет ровно столько и то, чему ВЫ его обучали.. общение - это навык! Обучайте и научиться всему..