Кому там слова не давали• 26 ноября 2024

Тема просто поговорити. А яке особисто у вас ставлення до таких ігноруючих вас?

От,наприклад ви людині пишете щось в Мессенджері,привіт,як ти поживаєш,як твої справи.А людина заходить,читає ваше повідомлення,але відповідати вам не збирається,взагалі нічого.Повний ігнор.Декілька спроб ви,чисто гіпотетично зробили через проміжки часу.І нуль,повний нуль.Я і ще зрозуміла би,якщо б людина дійсно була якоюсь там,наприклад голівудською зіркою.Але чому звичайні люди таким чином себе поводять,ніби вони царі,або знаменитості з Голівуду?
Вас також бісять люди,які таким чином себе поводять?
ЯкаКраля• 26 ноября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Мне выше написали что я просто навязываюсь.Теперь я буду знать это и вообще никому писать не буду ибо это некультурно
Если человек вам не ответил, зачем ещё писать?
Санта Барбара• 26 ноября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
В мене іноді складається таке враження,що в них присутній страх,що корона злетить з голови.Ми всі хочемо бути в очах оточуючих вартими людьми
Ви себе чуєте..? Який страх?
Що ви пишете? Всі погані, ’короновані’, не такі...

Одна ви хороша 🤦? Це ви про себе надто хорошої думки, а не вони.

А як же ви така типу ’хороша’ змогли зібрати біля себе стільки ’поганих’ людей які не хочуть з вами спілкуватися?
Яжбоматуся• 26 ноября 2024
А меня бесят вопросы, типа, что нового и т.д. Это человек про меня решил от скуки вспомнить, а я на бегу или во время своего отдыха должна дать краткий отчет о своей жизни, обдумав, что ему интересно и что он уже знает? А мне это зачем? Что бы что? Что бы человек еще на пол года пропал и опять захотел письменный отчет? А позвонить корона не позволила? А поговорить на нейтральную тему не? А с себя начать тоже не? Что я должна отвечать и зачем? Некомфортный разговор ни о чем можно и отложить, пока настроение на него не появится или совсем.
А я з косою• 26 ноября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Не имеет значения, почему от вас морозятся, просто делайте вывод , что этого человека больше нет в вашей жизни и всё.
Санта Барбара• 26 ноября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Ну ну.Это лично ваше мнение,с правдой оно не совпадает.
Дуже співпадає.
Вам всі винні, всі мають вам приділити увагу.
А вони не хочуть.
Санта Барбара• 26 ноября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Ви вже півгодини мені намагаєтеся довести те,що я нав´язлива
Я ви вже не першу годину намагається довести,
що ви НЕ нав´язлива😁
Яжбоматуся• 26 ноября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Времена изменились.Раньше люди как-то встречались,были посиделки.Я когда была маленькая,моя мама чётко стабильно один раз в неделю в выходной день накрывала стол и звала друзей и родственников.Просто так,без повода какого-то.Или просто так на пикник.И я уверенна,что так делала не только моя мама.
А сейчас люди стали какие-то дикие,каждый сам по себе.Жесть...А дальше что будет?
Кого зовете вы? или это вас кто-то звать должен?
Сиреневая цапля• 26 ноября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Возможно, ваша мама была веселая и лёгкая в общении, вот и шли к ней люди. Возможно, вы другая. Есть люди, с которыми наполняешься при общении, а есть, которые тебя опустошают. Вот вы похожи на второй тип. Не обижайтесь.
Пи Пи Пилюля• 26 ноября 2024
Просто некогда, особенно если у человека куча дел, прочитаешь, думаешь отвечу позже и потом в круговороте дел просто забываешь. Особенно если это человек, с которым видишься раз в год, а то и реже. Не воспринимайте это на свой счет, это без всякого умысла задеть вас
Чесно брешу• 26 ноября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Вывод с ваших слов что даже просто так написать кому-то это некрасиво и безкультурно.
Да я именно об этом выводе. Теперь понятно почему вам не отвечают.
Нульовий сантиметр• 26 ноября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Но лучше сказать честно - мол типа ну ты всё время спрашиваешь то,или это.Из-за этого я не хочу с тобой общаться.Потому что мне это не нравится,неприятно и так далее.
Не лучше, потому что человеку не хочется оправдываться и объясняться.
Это вам было бы лучше))
Но вот по вашим сообщениям и пожеланиям даже становится понятно, почему некоторые не хотят с вами общаться.

И откуда их взялось много? Вы написываете всем, кто есть в телефонной книге?
Усатая полосатая• 26 ноября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
А вы вот лично,не считаете,что это как-то некрасиво игнорировать,когда к вам обратились?
Это только если надоедают постоянно,тогда да,кроме игнора и чс ничего не помогает.
Вы абсолютно правы, это некрасиво и не культурно. Я бы больше не общалась с таким человеком и не писала бы ему.
хутряна володарка• 26 ноября 2024
Ответ дляСанта Барбара
Справа не в них.
Справа у вас.
Вони не хочуть з вами спілкуватися.
А ви цього не розумієте і продовжуєте надоїдати.
Можливо ви така приставуча, що лише ігнор їх може врятувати від вас...
Може залиште людей у спокої?
Як про мене написали! Все вірно. Мої мотиви саме такі.
КоКоКоКоКоКо...• 26 ноября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Ну то можна і сказати щось по типу - Дякую,що написав/ла.Пробач,що не відповідаю,але в мене дуже мало вільного часу,немає часу на спілкування.
Ну якось так,щоб людина не почала думати,що вона не варта того,щоб на неї звертали увагу оточуючі.
А може людина хотіла написати: ’Відчепися від мене нарешті!’ Але стрималася і просто не відповіла.
хутряна володарка• 26 ноября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Ну хоть что-то ответить то можно.Если человек к твоему Величеству обратился.
Нащо відповідати?
МадамОхмури• 26 ноября 2024
Автор, можливо у вас просто знайомі з РДУГ, це притаманно для них. Я така сама. Я швидко відволікаюсь - прочитала повідомлення, збираюсь відповісти, тут підійшов собака погладити, щось попросили діти, робочий дзвінок. І вже наступний день, а я досі не відповіла на прочитане повідомлення бо забула про нього! І потім якщо пройшло трохи часу вже соромно відписувати.
Садоводница• 26 ноября 2024
Ответ дляМадамОхмури
В мене РДУГ, але з деякими просто не хочу спілкуватись. Якщо людина не розуміє, це її проблеми. Є в мене одна така дописувачка.
МадамОхмури• 26 ноября 2024
Ответ дляСадоводница
Таке теж буває. Але для багатьох друзів важко було напочатку зрозуміти, що моє мовчання це не ігнор чи пиха, а проблема з якою самій важко боротись. Хочеться щоб інші в темі теж розуміли, що є люди без злого умислу
Садоводница• 26 ноября 2024
Ответ дляМадамОхмури
Блін, іноді знаєш, що людина напряжна, почне простирадла ниття писати, от нахіба воно? Краще таке спілкування і не починати.
Emm11117• 26 ноября 2024
Відсутня емпатія, їм пофігу, плюс відсутнє виховання. В мене є сусідка, яка не вітається у відповідь, просто робить морду кирпичом і мовчить. Дехто скаже, що вона ’не чує’. Її чоловік чи хлопець коли вона поряд теж не вітається, а вже з ним цього ніхто не робить і наодинці) Інші сусіди розповідали про її неадекватну поведінку в минулому, а зараз так і не скажеш, таке враження чи спить чи ігнорує
ЯкаКраля• 26 ноября 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Нет, если человек имеет хоть малейшей для вас значение, вы вспомните и ответите ему!
автор Кому там слова не давали • 26 ноября 2024
Ответ дляСанта Барбара
Ви себе чуєте..? Який страх?

Вже не спілкуюся з ними,не хвилюйтесь.
Ответ дляСанта Барбара
Дуже співпадає.
А вони не хочуть.
Та не переживайте ви так сильно,я вже їх не чіпаю.А тема була просто поговорити,не більше.
Ответ дляСанта Барбара
Дуже співпадає.
А вони не хочуть.
Чому ви так рознервувалися?
Ответ дляЯжбоматуся
Не должны.
Emm11117• 26 ноября 2024
Ответ дляМадамОхмури
Це не від РДУГ) може у вас аутизм
МадамОхмури• 26 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Це не від РДУГ) може у вас аутизм
Можна ваш диплом психіатра подивитись?
Ответ дляСиреневая цапля
О Боже...Это только в Украине такие люди живут,или во всём мире?Вот мне интересно...
Создал/а тему просто поговорить,а тебя уже критикуют вовсю.Успокойтесь,у меня всё хорошо.Вообще это не ваше дело идут ко мне люди,или не идут.Надеюсь вам это понятно!??
Ответ дляПи Пи Пилюля
Спасибо :-)
Сиреневая цапля• 26 ноября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Это вас бесят люди, которые вам не отвечают 😆 Смотрите, сколько вам здесь ответили, а вы все равно беситесь 😆 Неблагодарная!!!