Бойцовская• 26 ноября 2024
У кого таке взуття, вони зручні?
Апрель Ивановна• 26 ноября 2024
В меня не такие а Ugg тапки , не могу сказать что прям мега удобные в ходьбе, удобные разве что быстро обуть и в спортзал бегаю , с собакой погулять за детьми быстро съездить.
Стрекоза любви• 26 ноября 2024
Вони правда виглядають сучасно, але здається, що базова модель на тонкій підошві більш зручна і яка огортає голінь.
Аноним ФЕЯ• 26 ноября 2024
В мене чуть вища халява і теж на платформі. Я їх обожнюю. Мені мегазручні і за кермом і на прогулянку. На стільки мені зручні, що я їх натягаю ще за довго до холодів
40каградусная• 26 ноября 2024
В мене такі, але без платформи, дуже зручні. Але на скільки я памʼятаю баєр казала, що модель без платформи маломірить і на вузьку ногу. Я брала свій розмір і мені ідеально. А нога в мене середня не вузька. Тож можливо за рахунок того, що ці ширші та ще платформа, пʼятка може вилітати.
Бойцовская
• 26 ноября 2024
Ответ дляШвидкоруч
Мені ні
П´ята вилітає, некомфортно взагалі
Мені навпаки здалось, що за рахунок хутра тут нога не повинна вилітати.
Швидкоруч• 26 ноября 2024
Ответ дляБойцовская
Ви хочете онлайн?
Перша скрипка• 26 ноября 2024
Мені повністю рівна підошва не зручна, міряла схожі, але дівчата ходять, значить зручно. Треба приміряти.
Соображалочка• 26 ноября 2024
Виглядає незручним. Підошва погано гнеттся, задніка нормального нема. Скоріш як домашні тапочки
Криниця щастя• 26 ноября 2024
Ну таке. Подошва не гнется, ходишь как на лыжах.К ним надо привыкнуть, первые два дня я все время боялась что слетят
.
Зубная фея• 26 ноября 2024
Ответ дляБойцовская
Зараз є нова модель у вигляді кед на шнурівці,мені здаються більш надійними та зручними