ПлакалаВАвто• Изменено 26 ноября 2024
Чому видалила грудні імпланти? Історія
Від нутріціолога Крупкіной. Вона у Раміни мені не дуже сподобалась, губешки, груди. Але чомусь взялась за себе. Видалила в Україні за 9000 євро і розчинила губи. Розказувала у відео, що по усім дослідженням була норма і ніяких причин видаляти, але під час операції все одно виявили запалення. Тому ось так, знову ж таки, силіконові груди вже давно антитренд, а натуральність більше приваблює, якщо вона доглянута
Істеріомама• 26 ноября 2024
Ну як би це їх хліб розважати людей. Сьогодні вставила, завтра прибрала.
Бо хто ж буде дивитись блогерів як вони нічого не роблять
ПлакалаВАвто
• 26 ноября 2024
Ответ дляІстеріомама
ну мені такі тренди більше подобаються ніж навпаки, коли пихають усе в себе і на весь світ показують
видалила після 11 років і добре, що не відчула сильних змін по здоров´ю
ПлакалаВАвто
• 26 ноября 2024
Ответ дляАнютины ласки
В імплантів є термін придатності. Ні?
Може тому зняла?
Та ні, вона не про ці причини розказувала
Десь почула про це, почала дізнаватися інформацію, ходити по лікарям і їй підтвердили, що її фірма іноді може викликати підвищені ризики онко і того вона вже 100% вирішила видалити + страхи захворіти аутоімунними болячками
Анютины ласки• 26 ноября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Я думаю вона просто про це промовчала. Швидше стояло питання заміни і вона просто більше не поставила.
ПлакалаВАвто
• 26 ноября 2024
Ответ дляАнютины ласки
ну видалити дорожче коштує ніж поставити та і не думаю що там грошей немає
Анютины ласки• 26 ноября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Де я писала про гроші?
Зілля до весілля• 26 ноября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Новое в мире фантастики. Нутрициолог сначала сделала, а потом что то узнала, услышала. Ну наконец то
ПлакалаВАвто
• 26 ноября 2024
Ответ дляАнютины ласки
Де я писала про гроші?
а чому у причинах не вказати що у них є термін придатності, навпаки це ще більше спонукає не ставити їх
ПлакалаВАвто
• 26 ноября 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Вона їх ставила зовсім молодою,думаю і освіти в неї не було ще
як то кажуть йшла за усіма на поводу
всі ми іноді помиляємось і щось нове дізнаємось з віком, що сприймалося нормою
як то кажуть йшла за усіма на поводу
Анютины ласки• 26 ноября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Як тоді таким, як ви, навішати на вуха?
ПлакалаВАвто
• 26 ноября 2024
Ответ дляАнютины ласки
Як тоді таким, як ви, навішати на вуха?
що саме навішати?
у мене немає і не було імплантів
Указка• 26 ноября 2024
Невозможно смотреть, кривляется, это странное выражение лица. Про курсы актерского мастерства и ораторское искусство она ещё не прочитала видимо
ПлакалаВАвто
• 26 ноября 2024
Ответ дляУказка
так, манерна
мені теж не дуже подобається
але сама ідея і висвітлення подобається, може хоч когось вбереже не ставити у себе це інородне нєчто не за показами здоров´я
мені теж не дуже подобається
Указка• 26 ноября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
так, манерна
мені теж не дуже подобається
До идеи тут не дойдешь, потому что смотреть это невозможно
Коко Шанель• 26 ноября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Сегодня удалила, завтра снова поставила….
Блогерам же надо чем то держать публику
Альдебаран• 26 ноября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
як то кажуть йшла за усіма на поводу
Когда она была ’совсем молодой’, интернет был всем доступен, с массой информации. И поставила она себе не анатомическую естественную форму, а шары для привлечения самцов. Эскортница-неудачница обозвалась нутрициологом и уже все уши развесили и внимают каждому её слову.
Альдебаран• 26 ноября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
що саме навішати?
у мене немає і не було імплантів
Денег нет, вот и всё. Поэтому, Вы и цепляетесь за таких блогеров и верите всему их чёсу.
ПлакалаВАвто
• 26 ноября 2024
Ответ дляАльдебаран
перестаньте виправдовувати свої анатомічні форми))
Мені байдуже що у вас там, вірте у свою унікальність далі
На привозе• 26 ноября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Реклама удаления)
Мяо мой мяо• 26 ноября 2024
Це чучело лізе зі своєю рекламою всюди і ще й тут її обговорюють.
Баба хайпанула, а ви слюні розпустили)
ПлакалаВАвто
• 26 ноября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Баба хайпанула, а ви слюні розпустили)
це єдине відео яке подивилась з нею) такого на українському просторі не пам´ятаю, ще кудрявцева з раши колись видаляла, але там все погано було
мені не подобається, що про наслідки ніхто не говорить
Ашотакоя• 26 ноября 2024
Зробила груди собі і дуже задоволена. Дуже раджу, бо жити одне, чому б його не прожити в такому стані, в якому хочеш ти.
Губи в мене свої, гарні.
Мяо мой мяо• 26 ноября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Саме тому і обговорюють, бо типу щось унікальне зробила)
Кудрявцеву пам´ятаю, але в неї був розрив імпланту
Ашотакоя• 26 ноября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Наслідки чого саме?
Купа задоволених жінок
Указка• 26 ноября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Почему уникальное? Многие убрали импланты, Гоций, например, уже давно
ПлакалаВАвто
• 26 ноября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
ну то видаляють багато жінок, просто рекламують загалом постановку, а не видалення, бо то нікому не хочеться і соромно
Marinamariana• 26 ноября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
А почему вы удалили ?
Марс атакует• 26 ноября 2024
Ответ дляАшотакоя
Наслідки чого саме?
Купа задоволених жінок
Ця купа зараз, як раз, видаляє імпланти, ви не слідкуєте за трендами
Місячне Сяйво• 26 ноября 2024
Ответ дляУказка
Я даже не пыталась
Т.к. не знаю, ни кто такая амина, ни кто такая крупкина
И совершенно не интересно, что они там ’обсуждают’ про силиконовые сиськи