ПлакалаВАвто• Изменено 26 ноября 2024

Чому видалила грудні імпланти? Історія

Від нутріціолога Крупкіной. Вона у Раміни мені не дуже сподобалась, губешки, груди. Але чомусь взялась за себе. Видалила в Україні за 9000 євро і розчинила губи. Розказувала у відео, що по усім дослідженням була норма і ніяких причин видаляти, але під час операції все одно виявили запалення. Тому ось так, знову ж таки, силіконові груди вже давно антитренд, а натуральність більше приваблює, якщо вона доглянута

Еленка14• 26 ноября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Вона їх ставила зовсім молодою,думаю і освіти в неї не було ще
як то кажуть йшла за усіма на поводу
всі ми іноді помиляємось і щось нове дізнаємось з віком, що сприймалося нормою
В неї і зараз освіти немає.
Давно без алко• 26 ноября 2024
Прекратите ее тут пиарить
Ашотакоя• 26 ноября 2024
Ответ дляМарс атакует
Ця купа зараз, як раз, видаляє імпланти, ви не слідкуєте за трендами
Не бачу такого тренду :))
В моєму оточенні всі ходять з ними в ніхто й не думає щось там видаляти
Ашотакоя• 26 ноября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
як то кажуть йшла за усіма на поводу
Я поставила в 38, всіх, кого знаю, теж в віці 35+.
Тобто ставлять вже для себе. А не для когось
Марс атакует• 26 ноября 2024
Ответ дляАшотакоя
Не бачу такого тренду :))
Бо поставили відносно недавно, хто проносив 10+ років виймають.
Весь Голівуд вже повиймав, скоро і до нас дійде, а шари, то взагалі сором і дешевизна для жінки, якщо вона не повія.
КАПСЛОЧНИЦА• 26 ноября 2024
Хорошо бы она себе ещё имплант из подбородка вынула , это ужас
Щас ухожу• 26 ноября 2024
У человека стоят виниры, накачаны губы, скулы и подбородок.Но импланты -это фу..Тут или трусы надень или крестик сними уже
Давно без алко• 26 ноября 2024
Ответ дляЩас ухожу
Этими винирами можно освещать комнату, если свет выключат
Марс атакует• 26 ноября 2024
Ответ дляЩас ухожу
Вініри, звісно, нікуди не дінуться, як то кажуть - утнула дурницю, а все інше розсосеться, імпланти можна вийняти, от і вийде людина )))
Щас ухожу• 26 ноября 2024
Ответ дляМарс атакует
Я немного про другое, странно фукать на ’неполезные’ импланты и при этом колоть гиалуронку и носить цирконий во рту. Волосы она тоже не хной красит. Короче ничего нового, сплошное и привычное лицемерие и хайп блогеров. Как вариант вынула потому, что сейчас антитренд порнушные шары какие у нее были, а переделывать не захотела или мед показания, нельзя
Ашотакоя• 26 ноября 2024
Ответ дляМарс атакует
😂😂😂😂
Зараз такі технології, що не відрізниш від зроблених
Зоркая Зорро• 26 ноября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
ну мені такі тренди більше подобаються ніж навпаки, коли пихають усе в себе і на весь світ показують
видалила після 11 років і добре, що не відчула сильних змін по здоров´ю
Вам цей тренд подобається, бо у вас немає фінансової можливості зробити собі шикарні груди. Тому вам ок, коли всі навколо із тонкими губами і без гарних грудей.
Ашотакоя• 26 ноября 2024
Ответ дляМарс атакует
Який саме весь Голівуд?
😂😂😂
Щас ухожу• 26 ноября 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
вы ошибаетесь. У меня есть возможность поставить и менять раз в год при надобности. Но я уже 4 года все хожу присматриваюсь по врачам и в раздумиях , надо ли оно мне- своя хорошей формы , не рожавшая, просто всегда хотелось больше, а не 1 размер
автор ПлакалаВАвто • 26 ноября 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
от розумієте, у вас якесь викревлення реальності, у багатьох помічаю,якщо щось робиш, а інший ні, значить у нього немає грошей, бо як це можна не хотіти
насправді у мене дві квартири у Києві і гарна робота, так, мені усього 35, може після 50 зміню свою думку, а поки мені і так добре) Хотіла б збільшити підборіддя, але можливі наслідки зупиняють від цього. Є люди і їх багато які і так мені кажуть що гарна і цікава
Небалувана Галя• 26 ноября 2024
Ее импланты выглядели как посторонние мячики.
Щаслива Я• 26 ноября 2024
Ну так сами пишите - антитренд, так оно и есть. Скоро все пойдут губы сдувать. И виниры выдирать
Пьяная вишня• 26 ноября 2024
Ответ дляМарс атакует
Моим каплевидным имплантам уже 22 года....
Лет 5 тому, насмотревшись и начитавшись ужасов про импланты хотела удалить, но оказалось найти тут доктора который возьмется за удаление с капсулой тот еще квест....нет таких, была у многих, все отговаривали.
Потом нашла в Риге клинику с хорошими отзывами и ценой, там вообще с этим вопрос проще и опыта у врачей поболее уже, собиралась весной в 2022 году ехать, но не судьба....
Даю справку• 26 ноября 2024
Ну удалила так удалила , а я сделала и очень довольна .
автор ПлакалаВАвто • 26 ноября 2024
Ответ дляЩаслива Я
с винирами посложнее, откуда ж там возьмутся свои зубы если многие их сточили?
Щаслива Я• 26 ноября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
накладки под бомжатские зубы придумают
Щаслива Я• 26 ноября 2024
Ответ дляДаю справку
Ну что ж вы так, в антитренд вошли...
автор ПлакалаВАвто • 26 ноября 2024
Ответ дляЩаслива Я
накладки под бомжатские зубы придумают
как не крути, а не придумали еще здоровую красоту, пока все что из вне больше нарушает здоровье и придает напыщенную красоту на время
Пьяная вишня• 26 ноября 2024
Ответ дляАшотакоя
😂😂😂😂
Они и раньше были))
Я делала в 2002 году, муж о том что у меня есть импланты узнал только пять лет тому, когда надумала удалять)) а так даже врачи многие удивляются, что ни внешне, ни на ощупь не определишь их наличие))
Грудью кормила, проблем тоже не было.
Ашотакоя• 26 ноября 2024
Ответ дляПьяная вишня
Они и раньше были))
Грудью кормила, проблем тоже не было.
Я так само :))
Третю родила щ ними, годувала без проблем
Злюка бобер• 26 ноября 2024
Ответ дляПьяная вишня
Они и раньше были))
Грудью кормила, проблем тоже не было.
Тобто чоловік не знав що одружувався на силіконі? Надурили чувака😆
Люблю ВалЄру• 26 ноября 2024
Девушка хайпожор: искусственных изменений внешности много, еще и топорные фильтры на каждом видео. Нос сделанный. Грудь сейчас с подтяжкой, а не естественно висячая. В ее случае операция стала способом дополнительно привлечь внимание
Пьяная вишня• 26 ноября 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Не знав, це єдине що в мене не ’своє’
Кажу ж, врачі навіть дивуються результату, грудь м´якенька, форма натуральна, не шари як деякі уявляю собі грудь з імплантами
Марс атакует• 26 ноября 2024
Ответ дляПьяная вишня
А чому вирішили видаляти, якщо форма естетична ?
Марс атакует• 26 ноября 2024
Ответ дляАшотакоя
😂😂😂😂
Я в куГсє, дякую !
Шарів геть усі позбавляються, але після них будуть же вуха спаніеля висіти, треба робити підтяжку, а вона складніша і дорожча за просто імпланти. Тому, і вартість така 9000 і думаю, там все одно імплант, але менший.