Любимка-анонимка• 26 ноября 2024
Порадьте з досвіду репетитора з української мови, підготовка до НМТ
Вітаю! Прошу поділитися контактами та відгуками про репетиторів з української мови для підготовки до НМТ. Особливо для учня, який цей предмет проґавив). Історію готує сам, математика/фізика- є репетитор. Цікавить онлайн/ офлайн - Київ (т-но Нивки). Дякую завчасно
Добро с Кулаками• 26 ноября 2024
Доброго вечора, куди вам написати? Є дуже хороший репетитор, ще й на курсах готує.
Лялькодзьоб• 28 ноября 2024
Якщо ще актуально, спитайте у викладача в телеграм чи вайбері за номером 0976084761 (Наталя). Ми готувалися минулого року, дуже задоволені результатом.