Весела бджілка• 26 ноября 2024

Врятуйте мої п´ятки((

Є проблеми зі здоров´ям, які позначилися на шкірі. Пятки потріскалися аж до крові. Чим симптоматично користуватися, якийсь супер крем, щоб загоїв все це якнайшвидше?
Вільний митець• 26 ноября 2024
Любой крем с мочевиной более 10%, лазерная пилка и регулярность.
Полуничка• 26 ноября 2024
Крем із сечовиною 30%, мене тільки він рятує.
ЗавЛабСнаб• 26 ноября 2024
Ответ дляПолуничка
Це в аптеці купувати чи замовляли якийсь спеціальний?
Полуничка• 26 ноября 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Аптеки, в Єві є також і на мейк ап. Беріть будь який, в якому сечовини 30%, я пробувала різні, всі нормально допомагали.
Байрактара• 26 ноября 2024
Что говорит подолог?
Руда ліса• 26 ноября 2024
Спочатку загоїти криваві рани-солкосиріл мазь чи щось інше. Поки загоюється-мазати зволожуючим кремом. Коли загоїться крем з сечовиною, пилка, догляд.
Якщо ж можливість відвідати подолога
Інно4каа• 26 ноября 2024
Ответ дляБайрактара
Что говорит подолог?
чоловік ходив до подолога з такою самою проблемою,просто викачка грошей і ррезультату вистачає на 2 тижні
Руда ліса• 26 ноября 2024
Ответ дляІнно4каа
Тому що треба щоденно доглядати, а не раз в 2 тижні чи коли припече раз в рік
Грушки-яблочки• 26 ноября 2024
Подолог нужен обов´язково. якщо це бактеріальне. то креми не допоможуть(( А треба ще добавити риб´ячий жир якісній і через місяць побачите що стан всієї шкіри покращиться
Байрактара• 26 ноября 2024
Ответ дляІнно4каа
Странно.
Что у вас с мужем одинаковая редкая проблема.
К какому именно подологу он ходил? Фамилия?
Если такая проблема с ногами, то после визита дома нужно использовать лечебные средства, которые подолог подбирает
автор Весела бджілка • 26 ноября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Я приймаю омега 3 вже більше року по іншій причині
Байрактара• 26 ноября 2024
Ответ дляВесела бджілка
Если вы с мужем диабетики, то подолог ваш лучший друг
Шаманю второпях• 26 ноября 2024
Ответ дляІнно4каа
Никакой крем не пробьется через ороговевший слой, если подолог дорого, убирайте сами пилками
Крем только после того, как уберете лишнее
Інно4каа• 26 ноября 2024
Ответ дляРуда ліса
у нього догляд щодений
ПробілНеПрацює• 26 ноября 2024
Недавно поднимали такой вопрос в группе одной косметической в ТГ. Там 80% написали, что используют лазерную пилку через день и крем для ног 1-2 раза в день и только при таком условии пятки ок
Тримаю свічку• 26 ноября 2024
Ответ дляБайрактара
Чому Ви вирішили, що у автора є чоловік, і тим паче діабетик?
Інно4каа• 26 ноября 2024
Ответ дляБайрактара
Странно.
вона підібрала засіб,який по вартості не дешевий і тільки в неї можна купити. Подолог Дмитренко,приймає на вул. Драгоманова
автор Весела бджілка • 26 ноября 2024
Ответ дляТримаю свічку
І мені також цікаво))
Руда ліса• 26 ноября 2024
Ответ дляІнно4каа
у нього догляд щодений
Тоді, мабуть, треба глибше проблему шукати, наприклад діабет. Подолог лише косметично працює
Інно4каа• 26 ноября 2024
Ответ дляШаманю второпях
пилкою самі прибирали,результат не дуже,тому і звернулися до подолога
Інно4каа• 26 ноября 2024
Ответ дляРуда ліса
немає діабету, грибка також. Він всі аналізи здавав,щоб виключити можливі фактори
Байрактара• 26 ноября 2024
Ответ дляІнно4каа
О! да, ладно! Вот так совпадение!
У меня муж как раз к ней на педикюр ходит. Лучше всех, у кого он был, а был у разных. И хватает надолго, ходит раз в полгода.
И кабинет у нее отличный.

Все средства, на которых она работает, можно купить в сети. Вот такой дома крем, покупали на проме
Байрактара• 26 ноября 2024
Ответ дляІнно4каа
И как так получилось, что у мужа и жены одинаково трескаются до крови пятки?
Это очень редкий случай.
ладно бы кровные родственники
Что-то не так у вас
Інно4каа• 26 ноября 2024
Ответ дляБайрактара
О! да, ладно! Вот так совпадение!
И кабинет у нее отличный.

Педикюр то зовсім інше,а пятки є пятки. Засіб який вона виписувала,можна купити тільки закордоном.
Інно4каа• 26 ноября 2024
Ответ дляБайрактара
Это очень редкий случай.
ладно бы кровные родственники
Что-то не так у вас
а я до чого тут? у мене пятки не тріскаються
Байрактара• 26 ноября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Если просто трескаются и грубеют, то поочередно крем с третиноином/крем с ретинолом. Самая рабочая схема
Elena_Kiev_Solomenskiy• 26 ноября 2024
Ответ дляІнно4каа
а если к хорошему мастеру, а не подлогу..
я и крем умею делать
Інно4каа• 26 ноября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
я и крем умею делать
я от думаю,що краще би пійшов до майстра педикюра,чим за 1 візит до подолога 1500 грн і результату 0
Інно4каа• 26 ноября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
де взяти лазерну пилку?
Байрактара• 26 ноября 2024
Ответ дляІнно4каа
мастер педикюра это вообще ни о чем в таком случае.