Басноплетка• 26 ноября 2024
2-й запальний тип мазка шийки матки на 11 тижні
Гінеколог призначила свічки і пігулки,через 10 днів здати повторно. Але турбує,що цей мазок брали ще на 8 тижні при постановці на облік, а тільки сьогодні призначили лікування. Варто нервувати чи не так все критично?
40каградусная• 26 ноября 2024
дивлячісь які свічки та пігулки, може типу гомеопатія,а може і антибіотик...
Басноплетка
• 26 ноября 2024
Ответ для40каградусная
Капсули Флоріум і свічки Біфлай
MacOS-ница• 26 ноября 2024
Ответ дляБасноплетка
Капсули Флоріум і свічки Біфлай
Глупое назначение. Фото результатов мазка можете дать?
Басноплетка
• 26 ноября 2024
MacOS-ница• 26 ноября 2024
Ответ дляБасноплетка
Це все, що маю на руках
Переделайте в норм лаборатории, это не обследовпние, назначения нет смысла выполнять, найдите хорошего гинеколога, в стационаре, не в жк
Басноплетка
• 26 ноября 2024
Ответ дляMacOS-ница
Дякую за інформацію🫶
Дюагональ• 27 ноября 2024
Трижистан свечи 2 раза по 6 штук, на 20 неделе и на 36й, тоже мазок был 2й тип