Точная копия плова• 26 ноября 2024

Поїздата тема, сусідка в купе

Їдемо з дітьми кількома поїздами у Київ додому. День тряслися в сидячому поїзді, потім пересадка і нарешті лягли в купейному, дуже втомлені. Вночі зайшла жіночка, стала будити сина, ще й так агресивно. Я від цього прокинулася, кажу, нащо дитину будите, що вам треба. А вона така, якщо вам так хочеться, щоб мої сумки стояли в проході, то нехай. Швирнула свої речі з шумом, товклася-товклася, вляглася нарешті.
Вранці ні добраночку нам, нічого, губки гузочкою і каже, ну що, зараз хоча б можна поставити.
Я кажу, що зараз ок, звісно. А вночі не треба було нікого будити, зайшли б і поставили спокійно в прохід.
На що отримую відповідь, що син і так не спав тоді і вообще, розбалувала я дитину.

Бувають же такі люди.
хутряна володарка• 26 ноября 2024
Вам сильно треба було її доброго ранку?
Летюча помилка• 26 ноября 2024
Вы слишком добрая. Гаркнули ночью, с утра и начхать какой жопой у нее губки
Медсестричка• 26 ноября 2024
А вторая нижняя полка?
СкокоМнеДадите• 26 ноября 2024
Ну так себе начало , в топ не попадешь, мало экшена
Штора с кисточкой• 26 ноября 2024
Ой сталкивалась часто с большими сумками и ночью..ходят бродят..бррр
Мамкиня доця• 26 ноября 2024
Дякуйте, що не почала пакетами шарудіти і яйця їсти посеред ночі у закритому купе
Николай-b526• 26 ноября 2024
а с чего она взяла, что внизу должны стоять ее вещи??? пусть наверх себе закидывает....
Лінива, не каюсь• 26 ноября 2024
Вона на верхній їхала?
То й сумки на гору треба закидати
автор Точная копия плова • 26 ноября 2024
Ответ дляМедсестричка
А вторая нижняя полка?
Обидві наші і одна верхня
Volnat• 26 ноября 2024
Ответ дляНиколай-b526
ну це класика)))
Ответ дляМамкиня доця
Це було б епічно, нам пощастило, що просто скандальна)))
Медсестричка• 26 ноября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Обидві наші і одна верхня
Ааа, ну, тетка не права точно, когда у тебя верхняя полка в ночном поезде, то сразу считай, что вещи будут стоять под столом.
Телячі ніжноСті• 26 ноября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Обидві наші і одна верхня
і вона амала право свої речі поставити. Чого Вас це так здивувало?
Путающаяся• 26 ноября 2024
Это вы в Европе отвыкли от посягательств на вашу территорию🤣 welcome home
Телячі ніжноСті• 26 ноября 2024
Ответ дляТочная копия плова
тут скандальна ВИ
irissska007• 26 ноября 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
вона мала право закинути їх на верхню полку - ту саме де її місце
Летюча помилка• 26 ноября 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Не имела.
Ответ дляТелячі ніжноСті
Якби там лежав здоровий дядько, навряд чи вона б його потурбувала. Мене ж вона не будила. Бо я б її проігнорувала
Ответ дляПутающаяся
Та прямо за 7 днів відвикли. Ми постійно в Києві живемо.
Ворожу на каві• 26 ноября 2024
не вiрю.
Ку ка ку ка ку• 26 ноября 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Так, якщо пасажир з нижньої полиці на це погодився. Але точно не будити для цього і не підіймати вночі.

За правилами пасажир, що їде на верхній полиці, речі кладе на верхню над своєю
Прилипало• 26 ноября 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
на свою полку для своих вещей
Путающаяся• 26 ноября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Тогда не понимаю, что вас удивляет
Телячі ніжноСті• 26 ноября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Не имела.
У «Правилах перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України» зазначено, що в пасажирських купейних, плацкартних та спальних вагонах ручна поклажа осіб, які займають нижні місця, розміщується у рундуках під нижньою полицею, а верхні — на третіх полицях плацкартних вагонів, у нішах купейних вагонів, на верхніх спеціальних полицях спальних вагонів. Отже, переважне право на використання рундука має пасажир із нижньої полиці. Втім, погодьтеся, виховані люди завжди можуть домовитись.

Так що робимо висновки про вихованість порадниць, які наліпили мені клоунів. Дай Боже не пересіктись з такими в дорозі
Советничаю тут• 26 ноября 2024
А сколько лет сыну?
Ответ дляСкокоМнеДадите
Вже заходила в топ кілька разів.
А ця тема так, поділитися. Бо ще їдемо і вона сидить з набундюченим обличчям прямо навпроти мене.
Советничаю тут• 26 ноября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Вже заходила в топ кілька разів.
Укладывайте ребенка, пусть лезет наверх))
Ответ дляПутающаяся
Тогда не понимаю, что вас удивляет
Я їжджу часто, але якось давно нічого не траплялося. Зазвичай намагаються зігнати дітей з нижніх полиць.
Штора с кисточкой• 26 ноября 2024
Поезд на то он и поезд все должны договариваться
Летюча помилка• 26 ноября 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті

Вы сами прочли что скопировали? Пассажир верхней полки кладет вещи на ВЕРХНЮЮ полку. Клоуны по адресу