Диви яка я пава!• 26 ноября 2024
Найдите мне на гугл карте ферму Варга Викернеса в коммуне Bø, Телемарк, Норвегия
Говорят находится в 5-6 км от центра Бё.
Гравіцапа• 26 ноября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Чего еще изволите, госпожа?
молчать, холопы!))))
Диви яка я пава!
• 26 ноября 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Это который музыкант убийца?
Да (говорит что защищался)
Федорино Горе• 26 ноября 2024
Навряд чи її так просто знайти, якщо вона не відзначена мітками ніде. Наскільки я знаю, вони ведуть досить закритий спосіб життя, ні інтерв´ю, ні зустрічей з журналістами.
Якщо вам прямо аж так дуже треба, то це або на reddit або на flashback у гілку про вбивство, може там хто знає. Але чи скаже.
Стопясят раз обсуждала• 26 ноября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Да (говорит что защищался)
А зачем он вам?
Стопясят раз обсуждала• 26 ноября 2024
Ответ дляФедорино Горе
Да или на Фейсбуке