Потішаюся• 26 ноября 2024

Вкусила собака, потрібна порада

Йшла по вулиці, гуляла дівчина з 2-ма вівчарками на повідку, але без намордника. Одна з них накинулася на мене, звалила з ніг, прокусила одяг, на руці відносно глибокі 2 рвані рани. Гематома. Поки я відійшла від шоку, дівчина зайшла в свій двір. Далі я їм стукала - не відчиняли. До лікаря ходила, прививку першу зробила- ще той квест її знайти, вартість 8 т.
Звертатися в поліцію? Як діяти? Хто може порадити?
Катастрофа• 26 ноября 2024
Ответ дляПотішаюся
А чого спасибо? Ви фото просили, може, його прокоментуєте?
я просила фото, потому что ваш пост очень похож на враньё. что я должна комментировать по вашему фото?
и что с названием клиники? никак не родите?

Незламна• 26 ноября 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Кстати ребёнку да, а насчёт взрослых не знаю..
Бесплатно и взрослым
Новопоштинская• 26 ноября 2024
Ответ дляПотішаюся
Все вірно, ця прививка, першу зробили, далі можу купляти самостійно і шукати хто вколе. Я була розгублена....
Я б ще заяву на того лікаря написала.
І відгуків на клініку на всіх ресурсах.
автор Потішаюся • 26 ноября 2024
Ответ дляАдминко
Імуноглобулін вам кололи?
Індіраб
Зроблено у 80-х• 26 ноября 2024
Ответ дляПотішаюся
фото
Кошмар, автор, сочувствую...вот сволочи люди.. даже не помогли
автор Потішаюся • 26 ноября 2024
Ответ дляНовопоштинская
Я б ще заяву на того лікаря написала.
І відгуків на клініку на всіх ресурсах.
Навіщо? Приватна клініка, їх право ставити ціни, які бажають. Питання в тому, що в державних нема.
Админко• 26 ноября 2024
Ответ дляПотішаюся
Індіраб
Це вакцина від сказу. А ПЕРЕД нею по ПРОТОКОЛУ вам повинні були вколоти імуноглобулін, якщо ви прийшли в ДЕНЬ укуса. Це по протоколу. Це набагато підвищує ваші шанси не захворіти.
пьЯНА• 26 ноября 2024
Ответ дляПотішаюся
Нехай Вас оминають такі нелогічні ситуації
Я в идиотские ситуации не попадаю, да. Но за пожелания - спасибо.
Но вам повторю ещё раз - без свидетелей нет смысла заморачиваться. Хозяйка тех собак пошлет полицию на фиг и будет права. Потому что доказательств, что это вас укусила именно ее собака - нет. Ищите свидетелей. Подсказка - не обязательно они должны быть настоящими.
автор Потішаюся • 26 ноября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
От і я кажу, що дивна історія - їде з державної лікарні від хірурга, кров тече сильно, але ні хірург, ні сама автор на це не зважають, бо для чогось екстренно шукає безкоштовну вакцину за 8 тис, яку можна не колоти терміново і взагалі спочатку питають, чи жива тварина і де вона, щоб спостерігати
В державній, за місцем прописки, травматолог в відпустці, хірурга не було...

Админко• 26 ноября 2024
І ще. Медзаклад який проводить вакцинацію від сказу, після закінчення курсу видає довідку, яку ви маєте занести до установи, яка зараз замість СЕС. В довідці пишуть проведений протокол лікування з датами і серіями препаратів. Чи дасть вам це приватна клініка? Я маю сумнів. Бо вони вже порушили протокол. Не кажучі про те, що вакцинація від сказу проводиться виключно в умовах стаціонару, це також по протоколу. Я їздила на денний стаціонар. І після вакцинації знаходилася у стаціонарі 2 години.
автор Потішаюся • 26 ноября 2024
Ответ дляКатастрофа
Удалено администрацией...
Малая еще та• 26 ноября 2024
Ответ дляБайрактара
Думаю собаки не скажені , є прививки, але вівчарки дійсно бувають по своїй природі агресивними
Підтверджую . Колись заходив на роботу( працювала у ветаптеці) лікар , що працював поряд ( районна лікарня). Він завів вівчарку, дорогу з родоводом , батьки титуловані/медальовані. Запросив кінолога. Але поведінку собаки так і не скоригували. Зовні спокійний пес, що йде поряд з господарем міг цапнути людину, яка просто повз проходила . Не знаю , як зараз . Але тоді він не міг дозволити виходити собаці без намордника . При чому перший кого вона вкусила - був його друг з яким мирно розмовляли ( тобто пес не «захищав» господаря). Але пес я на господаря зуби « точив» не раз
Блондинка в Законе• 26 ноября 2024
Ответ дляАдминко
Ця прививка робиться бескоштовно.
Теж здивована. Мене на вулиці кішка вкусила, коли я її годувала, в травмпункті безкоштовно запропонували зробити щеплення.
автор Потішаюся • 26 ноября 2024
Ответ дляМалая еще та
Я цю дівчину з собаками кожного ранку зустрічаю вже тривалий час, все було добре.
автор Потішаюся • 26 ноября 2024
Ответ дляАдминко
То що порадите? 2 вакцина 29.11
Катастрофа• 26 ноября 2024
Ответ дляПотішаюся
Удалено администрацией...
Админко• 26 ноября 2024
Ответ дляПотішаюся
То що порадите? 2 вакцина 29.11
Ну робіть тепер вже тільки Індіраб. Я б на вшому місці запитала б їх якого хєра вони не вкололи імуноглобулін. Або спробуйте перенести лікування до держ закладу.
Админко• 26 ноября 2024
Взагалі, я б радила всім хто переживає після укусу за сказ і хоче отримати ОДРАЗУ лікування, НЕ казати що тварина, яка вкусила - домашня. Бо реакція лікарів буде похуїстична. Треба казати, що якась невідома собака, чи кішка, чи мишка, яку ви раніше тут не бачили, раптово вискочила, вкусила і втікла. І ви не знаєте де вона.
автор Потішаюся • 26 ноября 2024
Ответ дляАдминко
Дякую за пораду

Млинці зі смайликом• 26 ноября 2024
Ответ дляКатастрофа
Удалено администрацией...
Вы сами похожи на идиотку)
Пристали к автору что бы что?
Толку от вашего хамства целый 0
Катастрофа• 26 ноября 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Вы сами похожи на идиотку)
Пристали к автору что бы что?
Толку от вашего хамства целый 0
Удалено администрацией...
автор Потішаюся • 26 ноября 2024
Ответ дляКатастрофа
Удалено администрацией...
Вас шкода... Бідолашна...
Катастрофа• 26 ноября 2024
Ответ дляПотішаюся
Вас шкода... Бідолашна...
Млинці зі смайликом• 26 ноября 2024
Ответ дляКатастрофа
Удалено администрацией...
Ну все понятно)
Можно было не стараться
Жена миллионера• 26 ноября 2024
Ответ дляПотішаюся
фото
Чому Ви домі у поліцію не звернулися?
Терміново звертайтеся.
Жена миллионера• 26 ноября 2024
Ответ дляПотішаюся
Вас шкода... Бідолашна...
Автор, не звертайте увагу.
Тут повно неадекватів.
Терміново зверніться у поліцію.
З Вами поступили не по-людськи.
Луноликая Вика• 26 ноября 2024
Ответ дляОбстановщица
Від сказу !!
Зачем?
пьЯНА• 26 ноября 2024
Ответ дляЖена миллионера
Автор, не звертайте увагу.
Тут повно неадекватів.
Терміново зверніться у поліцію.
З Вами поступили не по-людськи.
Вот мне интересен этот совет про полицию.
Например, я - хозяйка овчарки. Пришла ко мне полиция:
- Здрасьте, ваша собачка покусала женщину. Вот заявление.
- Ваша женщина врёт, пошли вон вместе с вашей женщиной.
Конец истории.
автор Потішаюся • 26 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Конец истории.
Хоч вакцинацію собаки перевірять...
Байрактара• 26 ноября 2024
Ответ дляпьЯНА
Конец истории.
Ну, так і Ви можете брехати. Я думаю, поліціянти знають, що порадити потерпілій в таких випадках.