Белая котичка• 26 ноября 2024
Пролила воду на кнопки посудомийної машини
Поклала на стільницю пластикову миску з водою, а вона тріснула і вода вибігла на стіл і на підлогу. Посудомийка як раз під місцем, де стояла та клята миска. Я поки була в кімнаті, то навіть не знаю коли вона тріснула і скільки вода була на панелі машини. Прийшла на кухню від того, що посудомийка шумить. Вона заглючила, наче вода то набирається то спускається. Кнопки не реагують. Я її вимкнула з мережі.
То вже машинці амінь, чи таке ремонтують? Чи може воно висохне і запрацює. Завтра буду дзвонити до сервісного центру викликати майстра.
ТочноБудет• 26 ноября 2024
Якщо є хтось з рівними руками то доберіться до плат кнопок і промийте/залийте добре спіртом... просушіть простим феном ... ну як недопоможе то в майстерню