Завтра не пью• Изменено 26 ноября 2024
Через скільки днів після місячних краще йти на епіляцію бікіні?
Який вдалий період?
Завтра не пью
• 26 ноября 2024
Ответ дляМerida
Когда угодно. Делают и с тампоном. Единственное, больнее , поэтому и говорят, в месячные лучше не делать.
Це є не естетично
Всюди влазю• 26 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Це є не естетично
Тогда для себя решите сами когда Вам эстетично
Бараболька• 26 ноября 2024
В будь-який день. Аби не лило.
Я так кілька разів переносила лазерну епіляцію через місячні. А майстер говорила, що все нормально. Багато дівчат роблять з тампоном.
Навіть деякі вставляють тампони, коли йдуть на подібні процедури, щоб було безпечніше.
Це все зі слів майстра.
Але мені особисто комфортно йти на лазер після душа і без місячних.
Це все зі слів майстра.
Та не реву я• 26 ноября 2024
Не переношу никогда. Иду и в 1, и 2, и в 3 день. На тампоне обрезаю верёвку, чтобы она не болталась и всё. Говорила с мастером - она сказала - не парься, тампон поставила и все