Бабуся Бетман• 27 ноября 2024
Гости и еда
Расскажите пожалуйста, как у вас обстоят дела с гостями
Родственники мужа приносят с собой еду, и сами же ее съедают. То есть, я например с ребенком маленьким в это время в другой комнате… а они в другой комнате уже за стол усаживаются и едят… пока ребенок успокоился и пока я вышла к ним, то они уже все съели, и мне максимум пару кусков или один бутерброд оставят. Насколько это нормально? Или я слишком придираюсь?
маминаБубочка• 27 ноября 2024
Ответ дляМюллерная
обычно хозяйка дома стол накрывает, а к вам пришли, все принесли, стол накрыли, а вы еще и не довольны ? зажрались вы, матушка.
хозяйка,у которой маленький ребенок,не имеет возможности готовить и накрывать. разве что у нее есть прислуга или нянька. а нормальные гости не лезут как свиньи.
тянитолкайка• 27 ноября 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Дякую за відповідь. От і я такої ж думки, що немає що їм тут робити, поки дитина ще зовсім маленька, да і тим паче я їх не запрошувала і не до приготування полян мені зараз
Это не вы та девушка, которую свекр обижает, а вы никак не определитесь, разрешать мужу вас защищать или нет?
Бабуся Бетман
• 27 ноября 2024
Ответ длямаминаБубочка
коли свекруха закомандувала зробити гучні хрестини ,то я відмовила. в мене до 6 років гостей не було взагалі. всі дн у кафе. Я не стояла і нічого не готувала. а до року - це не обговорюється взагалі. я в декреті. вічно купа клопотів. Нахалєру мені ті гості. Хочуть гостей? у кафе! яким чином я маю дивитися за дитиною і готувати різносоли?? це нонсенс!
чоловік може й хотів,але знав,що я готувати нічого не буду. Ну і кагали вдома з родичів мені не треба. дитина мала- мені треба тиша і спокій. дитина лягала спати і я разом з нею.
От і такої ж думки
Тут дитина кричить, а тут гості ненажерливі приперлися
Мюллерная• 27 ноября 2024
Ответ длямаминаБубочка
как же наши мамы без нянек и прислуг столы накрывали ? и на новый год ни у кого меньше 12 блюд на столе не было. и гостей на все праздники полный дом.
Стебель березы• 27 ноября 2024
Ответ дляМарфа Українівна
А чого ви в кімнаті ховаєтесь? Ви чекаєте поки накриють на стіл, розстелять чарівну дорожку і вас, святу роженіцу запросять з хлібом і сіллю за стіл? В нормальних сім´ях хозяйка сім´ї накриває і пригощає
Схєралі хозяйка має все готувати і пригощати? А хозяїн??? Якщо є яйця то має на дивані лежати і по животу себе лускати? Хто вас такою підлеглою виростив? Можна ще щоб всі гості щось принесли або готувати разом, або не їсти а чіпси. Все нормально, але гнобити жінку за те що вона мусить комусь щось готувати тільки лише тому що вона жінка це дно
Khmelnichanka• 27 ноября 2024
Ответ дляМюллерная
Потому что наши мамы руководствовались пресловутым « а шо люди скажуть», а нынешнее поколение имеет понятие о личных границах и приоритетах.
Мюллерная• 27 ноября 2024
Ответ дляKhmelnichanka
то есть, возможность есть, но нет желания.
маминаБубочка• 27 ноября 2024
Ответ дляМюллерная
мами були дурні,себе не поважали,не відпочивали,себе клали на жертву. про це тепер каже моя мама в 74 роки. Каже,яка я була дурна! малі діти,невиспана,встаю,печу, бо гості прийдуть. яка я ж дурна.скажи,що діти похворіли і відпочивай. Гості наїдяться,нап*ються,а ти до 3 ночі все миєш і прибираєш,з ніг валишся. Хіба то нормально?? часи совдепії з гостями пройшли! і треба щоб чоловік теж впрягався і готуав ,а перед цим продукти приніс. але все одно,це щум,не цнеспокій.дитина плаче,які нахрєн гості? треба дбати насамперед про себе,свій комфорт,ось тоді і інші поважати тебе будуть.
Диви яка я пава!• 27 ноября 2024
Ответ дляМюллерная
Там тема в топі, де купа людей відписалася що раніше дітей грудних самих дома лишали. І...?
Khmelnichanka• 27 ноября 2024
Ответ дляМюллерная
Возможность, может, и есть.
Но в ущерб ребенку.
Потому что трехэтпжный стол и полный дом гостей - это, по любому, забирает много времени, которое необходимо молодой маме и малышу.
Поэтому на первый план выходит вопрос приоритетов.
И если у нее на первом месте - ее семья, а не гости , то «нет желания» стает равносильно « нет возможности».
А кто любит застолья и умеет волшебным образом все совмещать, тому ж никто не запрещает принимать гостей хоть каждый день.
Но автор - не из таких.
Имеет право.
Но в ущерб ребенку.
Но автор - не из таких.
Имеет право.
Бабуся Бетман
• 27 ноября 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Возможность, может, и есть.
Но в ущерб ребенку.
Но автор - не из таких.
Имеет право.
Но в ущерб ребенку.
Но автор - не из таких.
Имеет право.
Спасибо за поддержку
Кастрюлька• 27 ноября 2024
Я считаю нет гостей -нет проблем . Никого в гости не зову, мой дом только для меня
Малинка• 27 ноября 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Тоже готовлю и все выставляю на стол. Пока пришла, а это буквально минут 5-7, то уже ничего нет
за 5 минут съедают и свою и вашу еду? не верю
Дякую_аж_підскакую• 27 ноября 2024
Ответ дляСтебель березы
Теми про їжу та гостей самі люті 🍿
А если еще и в исполнении Тани , то ух ……
Стебель березы• 27 ноября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ще про хто як варить борщ, то капець
А я кумедна• 27 ноября 2024
Ответ дляМарфа Українівна
В нормальной семье святую роженицу жалеют
В ущербных роды- ачетаково?
А я кумедна• 27 ноября 2024
Ответ дляМюллерная
И сами замаханые были
Марфа Українівна• 27 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
В ущербных роды- ачетаково?
Рочків так 10 вона свята, а потім вже може і сама щось приготувати, Гості ж не на родини прийшли)))
А я кумедна• 27 ноября 2024
Ответ дляМарфа Українівна
У автора как раз маленький
Марфа Українівна• 27 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
У автора как раз маленький
Мені і мій син маленький у 15 рочків
А я кумедна• 27 ноября 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Мені і мій син маленький у 15 рочків
Вы его тоже спать укладываете?
Марфа Українівна• 27 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
Вы его тоже спать укладываете?
Можу полежати поруч коли він вкладається, про життя потеревенити, спинку почесати
Марфа Українівна• 27 ноября 2024
Ответ дляБабуся Бетман
В пості ні слова про те, що і ви готуєтее, лиш образа, що вам не залишають їжу, яку самі ж принесли
Марфа Українівна• 27 ноября 2024
Ответ дляСтебель березы
Так ця жінка гнобить, що її не пригостили
Марфа Українівна• 27 ноября 2024
Ответ дляСтебель березы
Цікаво як такі ще дітей роблять і їм ніхто не допомагає, таке враження, що її запліднили, вона лежала всі 9 міс, а потім прокесерили, щоб не напнулось, бо не вміє ні чоловіка організувати, ні саме поїсти, ні з дитиною організувати будні дні, наче через рот запліднили,таке враження, що деякі з народженням дітей мізки втрачають і знають тільки як цицьку вивалити, таке безпомощне, що й поїсти не встигає те, що принесли.
Ластоноша• 27 ноября 2024
Ответ дляДама-мадама
В моем доме никто левый столы не накрывает. Ни себе, ни мне. Если я приглашаю гостей, то готовлюсь. Просто так завалиться и есть свое или мое категорически нельзя.
Ну автор непевно крім чаю нічого гостям не пропонує, тому вони приносять їжу собі.
Марфа Українівна• 27 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Она не гнобит. На самом деле она в позиции жертвы и другие люди должны озаботиться её интересами и что-то для неё сделать.
Это прямо классика, я страдаю, не хочу действовать, хочу чтобы другие изменились.
Такі люди називаються трутні, вони звикли жити за рахунок інших, ніколи не напружуватись
Ответ дляМарфа Українівна
Нет. Это совершенно из другой оперы. Просто, если автор захочет отстоять свои интересы, может оказаться, что ей нечем это сделать (у неё нет ничего ценного, никакой личной значимости, никаких рычагов влияния).
И придется посмотреть критически и на принятые решения и на их результаты и винить себя.
Дама-мадама• 27 ноября 2024
Ответ длямаминаБубочка
Не треба навіть брехати. Просто сказати, що не хочу нікого запрошувати. Мені це зараз не треба. Звіть до себе, то може прийду, а може ні. Бо раніше справді на головах у людей ті гості були. Мої батьки приймали в нас усіх. З Криму якийсь кент приїхав. Повинен був жити в готелі, а жив у нас. Командировочні собі в карман. Наговорив по телефону по міжміській лініїзі своїми родичами і не розрахувався. Їв, пив у нас 2 тижні. Приніс 1 раз батон, та й усе. Нагріб собі усього в ЦУМі і базарах і попер на поїзд. Нафіга такі гості кому потрібні? На шаріка жив і собі зекономив і потім як ми були в Криму і його зустріли, то просто відморозився.