Дама_из_рекламы• 27 ноября 2024
Багато папілом на шиї після вагітності. Не проходять 3 роки. Платити 7000 грн?
Такі з одного боку
А ще є з іншого боку…
Вони мілкі
Дерматолог каже що 3 зони видалення папілом буде коштувати 7000 грн
Зона це як 1 ладонь
Короче в мене вони навколо шиї
А ще є з іншого боку…
Вони мілкі
Зона це як 1 ладонь
Короче в мене вони навколо шиї
Посудомойка• 27 ноября 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Та я на роботі
Коли проводиш рукою по шкірі то воно ширшаве
Я думала шо то в мене зморшки
А лікар каже шо то мілкі папиломи дають таке
Я думала шо то в мене зморшки
Автор , поищите.
я на покупоне нашла.
вместо 8000 , 2000
это простая процедура
я на покупоне нашла.
вместо 8000 , 2000
это простая процедура
Посудомойка• 27 ноября 2024
Ответ длякотопёс
Да, удаляйте, но учините что будут расти дальше, нужно еще для иммунитета чтотт
И важен уход, чтоб сукровица не разносила дальше по телу. Не мочить зону, пока не сойдут корочки + обработка ранок как скажет врач
удалила. не растет ничего
Кринжова баба• 27 ноября 2024
Ответ дляКоплю на груди
Больше похоже на кератомы, папилломы на ножке вроде.
И мне на кератомы похоже. В том годе на животе и груди появились. Удалила, слава богу не вернулись. И стоило это точно меньше 7 тысяч
Пуки-куки• 27 ноября 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Каким?
Любым из аптеки. С чистотелом. Если это точно папиломы, то мажете. Через короткое время ножка чернеет и она отваливается.
Барвіночка• 27 ноября 2024
Ответ дляШвендяю містами
У мене зараз дуже багато папілом, більше, ніж у Вас і я займаюсь видаленням .
Мені потрібно 3 сеанси у дерматолога, ціна 1 - 800 грн.
Не розумію, звідки 7000 ?
Подскажите, пожалуйста, чем удаляете?
Губной рояль• 27 ноября 2024
Поділіть суму на три рази і видаліть
На три місяці
Зима тільки починається. До активного сонця іще далеко. Можна взяти Алдара 5/, або Кераворт і спробувати на декілька штуках( виберіть більш видні) Препарат продається в саше. Можна купити одне саше
На три місяці
Залізний занавіс• 28 ноября 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
В мене теж пропали , але великі які видно було здалеку, вони прям висячі були
Ось ці малюкі залишились
Дігтярне мило допомагає . Просто мийтеся ним, є в рідкій формі, як гель. За місяця 3-4 тіло стало чистим.
Сокодавка ще та• 28 ноября 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
А це мило дає специфічний запах?
Залізний занавіс• 28 ноября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
А це мило дає специфічний запах?
Воно змивається і запах уходить. В цьому милі немає синтетичних віддушок і тому на тілі запах не тримається.