GirlSuper• 27 ноября 2024

Камень в почке , вышел.

Но самочувствие пока плохое.
Слабость сильная , боль в мышцах ((
Уролог сказал только больше пить жидкости , чай ромашка.
Анализ через неделю сдать.
Lady luck21• 27 ноября 2024
какой размер
Volnat• 27 ноября 2024
ви герой, одужуйте
автор GirlSuper • 27 ноября 2024
Ответ дляVolnat
ви герой, одужуйте
Та то вже другий раз.
15 років назад таке вже було.
Мяо• 27 ноября 2024
Так он может идет еще и в канале может застрять. У мамы застрял, она месяц с ним ходила, а по протоколу можно максимум 10 дней и операция. У нас слава богу операция прошла без осложнений быстро и легко
Volnat• 27 ноября 2024
Ответ дляGirlSuper
Та то вже другий раз.
15 років назад таке вже було.
кажуть ниркова коліка сама болюча, у мене була печінкова, то я не уявляю що ви відчували
Мяо• 27 ноября 2024
Еще врачи советуют по лестнице ходить верх вниз, чтоб лучше продвигался по каналу
Мяо• 27 ноября 2024
И еще если камень маленький или в таком положении в канале что узи не увидит из-за органов, надо на кт смотреть. Через недель сделаете как врач сказал. А моча будет плохая еще долго после того как выйдет камень, так что ориентируйтесь на свои ощущения и самочувствие больше
автор GirlSuper • 27 ноября 2024
Ответ дляVolnat
Рвала чи від болю чи від камню
Зараз так і нудить , не може толком поїсти .
Голова крутиться 😵‍💫
Два приступи було і вийшов камінь .дуже швидко .
15 років назад мучилась 1,5 місяці
alMira05• 27 ноября 2024
Можно ещё минеральную воду из Трусковца Нафтуся пить
Viktiriia-ec46• 27 ноября 2024
Ответ дляGirlSuper
Рвала чи від болю чи від камню
Голова крутиться 😵‍💫
15 років назад мучилась 1,5 місяці
мені від тошноти цирукал кололи. і пити більше води. теж слабкість була. перший раз в лікарні лежала, народжувала камінь 9 днів, але що допомогло вийти, так це гаряча ванна, перед тим випила коньяк+їла кавун. і через півгодини камінь вийшлов. другий раз теж 9 днів камінь йшов, але сама пила сечогінне, тепла ванна.
автор GirlSuper • 27 ноября 2024
Ответ дляViktiriia-ec46
А після чому так погано ?слабкість тош
Шаидка мене не забрала , в лікарню не поклали
Та і добре що цей камінь вийшов.
Я взагалі не знала що він є у мене.
Viktiriia-ec46• 27 ноября 2024
Ответ дляGirlSuper
А після чому так погано ?слабкість тош
Та і добре що цей камінь вийшов.
Я взагалі не знала що він є у мене.
я так розумію, організм потратив свої ресурси на пережиття ниркової коліки . це дуже великий стрес. я ще й схудла тоді. вигляд був як у жертви Бухенвальда
автор GirlSuper • 27 ноября 2024
Ответ дляLady luck21
какой размер
Не знаю
Боль ауенная
автор GirlSuper • 27 ноября 2024
Ответ дляViktiriia-ec46
Я щось поки і їсти не можу нормально а так хочу капець
автор GirlSuper • 27 ноября 2024
Ответ дляViktiriia-ec46
Viktiriia-ec46• 27 ноября 2024
Ответ дляGirlSuper
фото
у мене двічі були камні 6-9 мм, колючі(забула їх класифікацію( фосфатні, уратні, оксалатні) у мене ті, що не дробляться.
купіть цирукал в таблетках, він добре знімає тошноту
17bob• 27 ноября 2024
Ответ дляalMira05
Есть еще курорт с водой для почек - Сатанов, Хмельницкая обл. Вода Збручанська Нафтуся пьется только 19 дней/ 1 раз в год. Один из курортов где бювет безплатний!
Отдихала частним образом, есть возможность приехать до ноября.

https://www.sataniv.info/likuvannya.html

Если более подробно интересует, маякните в лс.