В танке• 27 ноября 2024

Как бы вы отреагировали при поднятии вашей зп на 500 грн?

Результат:
вже голосів: 151
78 (51.66%) Унижение
51 (33.77%) Хорошо
20 (13.25%) Свой вариант
2 (1.32%) Ну его, навешают работы
Ліньки гуглить• 27 ноября 2024
Приподняла би бровь

ЧорноброваЯ• 27 ноября 2024
А яка у вас зарплата? Треба від цього відштовхуватись, скільки у % додали?
Верочка 100%• 27 ноября 2024
Для моєї зп це смішно.
Якщо у людини мінімальна зп, то може їй це норм.
Хоча це звичайно така собі історія
Ирина Россошенцы• 27 ноября 2024
головне ні в чому тепер собі не відмовляйте. а от як би моїй подрузі підняли на 500 гр. то вона б від щастя стрибала б.
Альфасамка• 27 ноября 2024
мільйонерки в чаті. Їм 500 грн не гроші!!!
Альфасамка• 27 ноября 2024
а наступна тема клянчуть бушні труси за 50 грн
Блакитне небо• 27 ноября 2024
А яка зп взагалі?
Якщо 5 тис, то ок
Якщо 50 тис , то не ок

Ванна Тазиковна• 27 ноября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Приподняла би бровь
Вот где-то так. Когда пенсии и прочие социалки на 10 грн. поднимают, государство как высшее благо подаёт, а тут 500!
Альфасамка• 27 ноября 2024
Ответ дляБлакитне небо
А яка зп взагалі?
Якщо 5 тис, то ок
Якщо 50 тис , то не ок
не знаю, але мене особисто звільнили бо мали платити більше, найняли ніщєбродку на в 10 раз меншу зарплату, хаха
Блакитне небо• 27 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
Нє, вас точно не через гроші звільнили
Бритоножка• 27 ноября 2024
Ответ дляБлакитне небо
А яка зп взагалі?
Якщо 5 тис, то ок
Якщо 50 тис , то не ок
У меня 43 тыс., в этом месяце докинули какие то 600 грн. Ну докинули и докинули. И на том спасибо. Будет на проезд. А то прям - унижение. Посмотри какие гордые, в АТБ скидки выискивать не унижение, а тут прям....
Амбасадор щастя• 27 ноября 2024
Хоть бы настолько подняли, три года уже не поднимают, а цены в разы. Уже не работа, а благотворительность.
Лиса Патрикевна• 27 ноября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Приподняла би бровь
Еще можно расхохотаться
Альфасамка• 27 ноября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
то нашо працювати?
Мать драконов• 27 ноября 2024
Позорище, если честно
Амбасадор щастя• 27 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
то нашо працювати?
Есть что-то надо и коммуналку оплачивать.
ЧорноброваЯ• 27 ноября 2024
Ответ дляБритоножка
Ну, девальвація то більша. І питання: автор просила про підвищення ЗП, якщо так, то на яку суму? І скільки взагалі ЗП у неї.

Дуже багато питань) Якщо просто так докинули - ок. Якщо за запитом, щоб просто відчепилися - не знаю.
Альфасамка• 27 ноября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
а не страшно дожитись шоб не могти перестати працювати? Здоров´я не вічне, роки йдуть.
Амбасадор щастя• 27 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
У меня уже шестой десяток. Страшно уже наступило, приходится держаться за то что есть.

Альфасамка• 27 ноября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
жесть
Пацака-задирака• 27 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
то вони чистили штат від тупорилих
Альфасамка• 27 ноября 2024
Ответ дляПацака-задирака
то вони чистили штат від тупорилих
угу, краще 10 тупорилих ніж мене 1 утримувати
Амбасадор щастя• 27 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
жесть
И да , полно сотрудниц постарше, 60-75, все работают пока могут ходить, на пенсию не выжить.
Пацака-задирака• 27 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
чистили це навпаки)
Ні за холодну воду• 27 ноября 2024
Це як знаєте, була в нас перевірка кваліфікації і мені дали 1 категорію( була 2) , а колезі 2 категорію( в неї не було категорії), пішли в відділ кадрів підписати накази про нову зарплату..мені підняли на 250 грн, а їй- на 30 грн.ми подивилися одна на одну, іронічно посміялися з такої високої оцінки наших кваліфікацій і все..
Це було 7 років тому
MacOS-ница• 27 ноября 2024
Даже для минимальной зп это очень мало при росте цен в 1.5 раза за год
Невловимий Джо• 27 ноября 2024
Дивне підняття, це навіть з мінімалки не 10%. Виглядає дріб´язково, я б не зрозуміла, до чого воно. Ще можу допустити якщо робота не на повну ставку а передбачає зайнятість кілька годин на тиждень (ну там скажімо я листівки студенткою роздавала), тоді норм.
Шкварочка• 27 ноября 2024
Ответ дляБритоножка
як би сказала моя бабця, ’мало що злидень, то ще й портками рваними потрясає’
Николай-b526• 27 ноября 2024
нууу.. а с Вовкиной 1000 тут смеялись)
Бритоножка• 27 ноября 2024
Ответ дляШкварочка
Ну да, тут же от 100 тыс. зарабатывают