Лама_мама• 28 ноября 2024
Чому ніхто не пише про Ту???
Багато летить😯😥
Зашла на 5минут• 28 ноября 2024
Ответ дляDumky
Має бути ж місце де хочеться забути про це усе…
Я це не сприймаю як забути, а як відпочити. Але сама більше люблю Ворохту, Шешори, Пилипець і Криворівню. Та й дітей треба кудись вивозити, щоб поспали спокійно кілька тижнів.
Майор Медуза• 28 ноября 2024
Ответ дляКоролева спама
А чей энергетический объект, интересно?
В Укрэнерго под страхом увольнения все обязаны быть в укрытии во время тревог. На подстанции вечно не дозвонишься. Первый раз слышу, чтоб персонал не обращал внимания на тревоги.
Угу... Укренерго почти все на удаленке. У нас это не реально
Не зви чайна• 28 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
Это типа из ’ одни плачут, другие пляшут’
Я не скачу и не плачу.Просто живу.
Зліпок ступні• 28 ноября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
вот это так неприятно
когда приходится отменять свои планы полностью из-за этого
Надеюсь тревога к 9 закончится
Може ще з час бути
Мамзелькіна• 28 ноября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Документы нужно иметь ,при чем тут родичи
И при чем тут документы? Они спасают от мобилизации?
Капитанша• 28 ноября 2024
Ответ дляDumky
Мають усі вмерти? Життя триває. І має так бути.
Т е вам все равно, на тех кто в окопах, лишь бы было хорошо тем, кто отдыхает. Середину вы не рассматриваете, даже мнительно в коментах
Зашла на 5минут• 28 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
А хто там відпочиває? Кияни, одесити, харків´яни... Які потерпають від обстрілів дуже часто. Чому вони не можуть поїхати на відпочинок, щоб відновити сили?
наКоблучках• 28 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
Помню как критиковали некоторые здесь отдыхающих в Одессе. Что Одесса гуляет. А Буковель значит имеет право))))
Не зви чайна• 28 ноября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Мне до тех Карпат далековато,но мои дети ВСЕГДА спят спокойно,когда не болеют,правда.И всех,кого знаю.От городов многое зависит.Страна то большая
Ms. Скромность• 28 ноября 2024
Ответ дляНе зви чайна
У нас силы есть.Выспались хорошо,завтракаем.
Удалено администрацией...
Не зви чайна• 28 ноября 2024
Ответ дляDumky
Правильно
Ответ дляКапитанша
Ви про що пишете? Не всю Україну бомблять. Села взагалі не вмикають тривогу. Люди одружуються, народжуються і при тому нема селища чи міста де б не було цвинтарів з жовто-блакитними прапорами на могилах. Це нормально і так буде.
Всіх підсаджую• 28 ноября 2024
Ответ дляПишущаяся
У школах - є черговий вчитель!!!!!!! В укритті сидить - і так, приймає дітей. Це просто словами не описати
Шо Ви мелете
Зліпок ступні• 28 ноября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Ботня попрокидалася
Лупять по розʼєднанню українців за місцем проживання
Зашла на 5минут• 28 ноября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Це добре, що не всі діти потерпають від обстрілів. У нас поки так, на жаль. Тому добре, що є куди вивезти на відпочинок, в тихі регіони
Не зви чайна• 28 ноября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Я живу в большом городе.У знакомых ,знаю лично,проверяли доки и ’гарного дня’.Доки иметь надо ,идите сами в др темы
Мамзелькіна• 28 ноября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Пишущаяся• 28 ноября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Шо Ви мелете
Ми ходимо на роботу.
Візьміть і наразі пройдіться по школам. То тоді будете молоти.
Зліпок ступні• 28 ноября 2024
ракет осталось немного
основная часть с Хмельницкой области перелетает в Тернопольскую область
ракета на Коломыю
ещё пара ракет полетела в горы - есть угроза для Закарпатской области’
Може до 9 буде відбій.
ракета на Коломыю
Може до 9 буде відбій.
Всіх підсаджую• 28 ноября 2024
Ответ дляПишущаяся
В сенсі?🤣
Черговий вчитель в укритті ночує чи не слухаючись наказу про техніку безпеки в школу йде під час тривоги?)))
Уравнобешенная• 28 ноября 2024
Ответ дляНе зви чайна
🤡🤡🤡🤡
Капитанша• 28 ноября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Вон как мобилизованные ракеты сбивают, а они тоже чьи то родные. Но почему то все рады, что прилетов нет, но сами не спешат их подменить...пусть кто то, но не я
Пишущаяся• 28 ноября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Да ... Не думала,що все на стільки запущено.
Як підете по школам, то ознайомитеся з режимом роботи закладу. Дізнайтеся хто такий сторож, його графік роботи.
То і будете знати все.
А потім зробите висновки, а не навпаки. Ну так зазвичай люди роблять.
То і будете знати все.
Мамзелькіна• 28 ноября 2024
Ответ дляКапитанша
Так и вы не спешите никого подменить
Капитанша• 28 ноября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Так и вы не спешите никого подменить
Удалено администрацией...