Лама_мама• 28 ноября 2024

Чому ніхто не пише про Ту???

Багато летить😯😥
Кишмишная Мая• 28 ноября 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Держаться больше нету сил. Скоро три года, и конца и края этому нет.
Я живу в таком же состоянии как и большинство из нас. Как и за окном сбития шахедов - каждую ночь, в минуте ходьбы - черный полуразрушенный дом от ракет и погибшие соседи, в моем доме после дронов меняли окна; ракеты тоже, если летят, то через наш район на город. И сил нет ходить ни в метро, ни в убежища, даже нет желания идти к соседям в общий коридор.
А что делать остается как не держать себя в руках? Не мы решаем, нет волшебной палочки, значит держишь себя в руках, понимая, что ПТСР долбанет потом мощній, но лучше потом, чем сейчас
Пишущаяся• 28 ноября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Я про то что даже под ракетами они должны идти на работу
А ми просто герої. Ми з почуттям високого патріотизму ходимо на роботу. Маємо за це зарплату від держави.
А купу гніву від батьків, якщо немає куди і кому прийняти дітей..
Освіта.
Єдина Країна• 28 ноября 2024
Ответ дляУдачная
А Совєтчиця виключно для того,щоб обмусолити грязні труси?
Если вы мусолите грязные трусы то мне вас искренне жаль, скучная у вас жизнь как я посмотрю
Не зви чайна• 28 ноября 2024
Ответ дляШумелка Мышь
У нас силы есть.Выспались хорошо,завтракаем.
Зліпок ступні• 28 ноября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Чернігів
Ну місто небезпечне, як на мене, не так як Харків, зрозуміло тут, але є небезпека, в Києві теж деякі установи працюють.
Що робити. люди там чергу займають чи що?
Шумелка Мышь• 28 ноября 2024
Ответ дляНе зви чайна
рада за вас
Не зви чайна• 28 ноября 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Да смотря какой город.В нашем всем плевать на те тревоги .Никто не обращает внимания.
Не зви чайна• 28 ноября 2024
Ответ дляШумелка Мышь
рада за вас
Шумелка Мышь• 28 ноября 2024
Ответ дляКишмишная Мая
я чувствую заложником здесь.
Червона ікорка• 28 ноября 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Займають, чекають, одружуються ... стоять під сходами , якій без вибухів ледь тримаються , кричать , що всі повинні працювати в тривогу , .. та в принципі вони усюди такі - їм треба і хоч трава не рости
Зліпок ступні• 28 ноября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Ну що той вас півтори дасть, подадуть заяви пізніше.
Це ж не лікарня, операція щось термінове
Не зви чайна• 28 ноября 2024
Ответ дляПротру пилюку
У меня есть и свет и отопление. И газ. Надоело так эти призывы держаться
И у нас есть всегда.Люди давным давно подготовились.Я не собираюсь триматься,держаться.Просто живу ..
Червона ікорка• 28 ноября 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Згодна з вами - а вони ні))) зараз їду на роботу - десь працює ппо і ракети над містом .
Протру пилюку• 28 ноября 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Так примите тех, у кого этого нет и не бросайтесь на людей.
Или выезжайте из Украины, вам еще спокойнее будет.
Ваши истерики оставьте при себе. Нервы и себе и нам сбережете
Истерики? Где вы их увидели то.
Зліпок ступні• 28 ноября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Я рада, дійсно Що є такі міста, осередки спокою в цій реальності війни. Сама час від часу їду і поринаю в то.
Треба триматися, здоровʼя не повернеш, організму треба перезагрузка.
Зліпок ступні• 28 ноября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Співчуваю
Я інколи теж хожу с тривогу, але це інколи, хочеться хоч дома бути
Dumky• 28 ноября 2024
Пишуть, що ракети на ЗУ
Пишущаяся• 28 ноября 2024
Ответ дляDumky
Пишуть, що ракети на ЗУ
У Київській області вони , на Київ летять
Завжди мало• 28 ноября 2024
Ответ дляПишущаяся
Освіта.
То ви ж ходите в тривогу на роботу і приймаєте дітей в укриття?
Зліпок ступні• 28 ноября 2024
Ответ дляПишущаяся
Частина з півдня з Фастова.
А більшість пишуть в тг- на захід, можуть ще розвернутися
Г@Л@В@ломка• 28 ноября 2024
Ответ дляПишущаяся
Ви щось не дочитали.
Пишущаяся• 28 ноября 2024
Ответ дляЗавжди мало
У школах - є черговий вчитель!!!!!!! В укритті сидить - і так, приймає дітей. Це просто словами не описати
Пишущаяся• 28 ноября 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ви щось не дочитали.
Де саме не дочитала? У мене навіть телефон заверщав,що підвищена небезпека.
То ж напевно не про захід, якщо я в Київській області
Протру пилюку• 28 ноября 2024
Ответ дляПишущаяся
Це де це школи відкриті, якщо тривога зранку?
Зам. зав. Анонима• 28 ноября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
А ви подивіться з іншої сторони. Звісно що зрозуміло, що вам працювати не хочеться. Але ж. Я то працюю, бо не буду працювати, не зароблю грошей. А чому тоді державна установа не повинна працювати, а зарплату держава повинна платити? В деякі установи запис ледь не за місяць вперед. З цим стикнулися купа знайомих ВПО, переселяються - а запис через 2-3 тижні, а то і більше. І майже цілий місяць випадає без довідки: ні грошей, ні допомоги, ні гуманітарки, коли і так не солодко на перших етапах. Я хоч і не впо, спочатку зусилля щоб записатися (наприклад, у звичайний ЦНАП з якихось причин), потім упс, вони не приймають, бо тривога. Талон скасовується, ніяких прийомів після свого часу. Знову запис, талонів постійно немає.....
Вище вчителка писала. Ну так, всі повинні бути на роботі, в тому числі і вищезгадані працівники, до того ж, в школі хоч якесь укриття. А так треба залишити малу дитину вдома саму?
І все то воно наче добре і логічно, що всі повинні бути в укритті, але життя йде. Скільки жити у підвалах? Всі десять років війни? Нікуди не ходити і нічого не отримувати?
Г@Л@В@ломка• 28 ноября 2024
Ответ дляПишущаяся
Основна кількість ракет прямує на захід країни. Але і в Київській обл. теж є. Вони скрізь.
Пишущаяся• 28 ноября 2024
Ответ дляПротру пилюку
Ви маєте на увазі приміщення школи? Класи? - закриті. А укриття відкриті. І там є люди - хто приходить з будинків поруч, хто з батьків приводить дітей
Зашла на 5минут• 28 ноября 2024
Ответ дляКіма кепка
Кто бы сомневался
Та ну, ц нас на Борщазі теж є.
наКоблучках• 28 ноября 2024
Как думаете до которого часа будет тревога? До десяти или позже? Мне на 10:30 к окулисту, две недели ждала запись.
Броніки для Моніки• 28 ноября 2024
Гучно